ua en ru

У Криму будуть штрафувати водіїв за українські номери

У Криму будуть штрафувати водіїв за українські номери Фото: Автомобіль з українськими номерами

Закон почне діяти з 1 січня 2018 року

З 1 січня 2018 року кримчан, які не поміняли на своїх автомобілях українські номери на російські, будуть штрафувати. Про це заявив начальник кримського управління ДАІ Анатолій Борисенко, повідомляють РІА Новини.

Він уточнив, що мова йде про машини з українськими номерами, які експлуатуються за дорученням яких куплено в кредит або лізинг.

"До 1 січня 2018 року — кінцевий термін для можливості переоформити транспортний засіб на законних підставах. У людей, які мають такі транспортні засоби з проблемними питаннями, мало часу для вирішення цього питання", — сказав Борисенко.

Також він зазначив, що поки немає інформації, чи планується продовжити термін.

Нагадаємо, що в Криму також введено курортний збір. На аннексированном півострові "державна рада" прийняв "закон" про введення з травня 2018 року курортного збору в 10 рублів за добу проживання. Операторами курортного збору стануть юридичні особи та індивідуальні підприємці, що надають послуги з розміщення відпочиваючих. Платниками – повнолітні туристи, що зупинилися більш ніж на добу в регіонах. Розмір збору не може становити більш як 50 рублів з однієї людини за добу перебування в готелі в 2018 році і 100 рублів – в інші роки проведення експерименту.

До речі, окупований Крим залишили без української їжі.