ru ua

Легендарний тренер розкритикував "Динамо" за відмову грати в Маріуполі

Легендарний тренер розкритикував "Динамо" за відмову грати в Маріуполі Мирон Маркевич (Колаж РБК-Україна)

Мирон Маркевич висловився з приводу заяви керівництва київського клубу

Знаменитий український тренер Мирон Маркевич прокоментував ситуацію навколо відмови київського "Динамо" та львівських "Карпат" проводити матчі Прем'єр-ліги в Маріуполі.

"У мене є багато знайомих серед хлопців, які служать і захищають Україну в районі Маріуполя. Постійно підтримуємо з ними контакт. Бійці люблять футбол і уважно стежать за всіма матчами українського чемпіонату. Думаю, вони дуже зрадіють можливості відвідати один з таких поєдинків в Маріуполі. З поверненням "Маріуполя" у Прем'єр-лігу така можливість у них буде. На цьому тлі досить дивно звучать заяви деяких клубів про те, що вони не поїдуть грати в це місто, тому що там небезпечно", - цитує Маркевича видання Football.ua.

За словами екс-наставника збірної України, якщо футболісти справді думають, що в цьому місті небезпечно, "то нехай поїдуть і розкажуть це тим хлопцям, які забезпечують мир в Маріуполі".

"Мені важко сказати, що може стояти за такою позицією клубів - додаткові транспортні труднощі, небажання вийти з зони комфорту або банальний, нічим не обгрунтований, страх. У Маріуполі зараз тихо і спокійно. У цьому можна переконатися, відвідавши місто", - сказав він.

Маркевич думає, що керівництву клубів, які роблять такі заяви, "варто було б поїхати туди, поспілкуватися з місцевими жителями та бійцями АТО".

"Ми їх там ніколи не бачили. Чи вони бояться навіть цього? Якщо вони боягузи, то хай так і скажуть", - зазначив тренер.

"У Маріуполі проходять концерти і фестивалі, тут грали команди Першої ліги, виступала наша збірна серед ветеранів. Я хочу звернутися до вболівальників "Динамо" і "Карпат", серед яких дуже багато волонтерів та воїнів АТО: вони не готові їхати в Маріуполь, чи це все йде з політичних кабінетів та прийомних?" - резюмував Маркевич.

Зазначимо, що днями керівництво "Динамо" і "Карпати" оголосило про те, що команди не планують проводити виїзні матчі в Маріуполі через відсутність гарантій безпеки.

Раніше тренер з Білорусі висловив захоплення українцями.