ua en ru

Від Львова до Лісабона: хлопець з ДЦП доїхав на велосипеді в Португалію

Від Львова до Лісабона: хлопець з ДЦП доїхав на велосипеді в Португалію Фото:Троє друзів доїхали до Португалії на велосипеді (zaxid.net)

Щоб побачити океан, 20-річний хлопець з друзями їхав на велосипеді три місяці

20-річний Іван Маслюк із села Березівка Радехівського району Львівської області, у якого легка форма ДЦП, доїхав до міста своєї мрії, - Лісабона, і побачив Атлантичний океан.

Хлопець мріяв потрапити в Португалію більше всього на світі, передає Zaxid.net.

Він стартував у Львові 13 серпня разом з двома друзями. Утрьох вони подолали 12 країн і понад 5 тис. км. Іван їхав в місто своєї мрії на спеціальному велосипеді. Щодня вони долали 100 км. Подорож тривала три місяці.

20 листопада Іван нарешті побачив Лісабон, місто, заради якого він їхав на велосипеді зі Львова.

Від Львова до Лісабона: хлопець з ДЦП доїхав на велосипеді в ПортугаліюВід Львова до Лісабона: хлопець з ДЦП доїхав на велосипеді в ПортугаліюВід Львова до Лісабона: хлопець з ДЦП доїхав на велосипеді в Португалію

Фото: Три українця доїхали до Лісабона (zaxid.net)

Троє хлопців, які пройшли такий шлях, хочуть започаткувати у Україні новий проект: втілювати мрії людей з такими труднощами, як у Івана.

" Якщо я зміг здійснити свою мрію, то і ти зможеш, інколи, сидячи на вершині гори в Альпах, або купаючись у кришталевих озерах, я думав, що все це сон, що я розплющу очі і це все зникне, але ні, це реальність, досягнена важкою працею! Моя подорож – це виклик для світу, для інших людей з обмеженими можливостями і найперше для себе самого!" - сказав Іван.

До Португалії троє друзів дісталися в середині минулого тижня. Після того, як вони погостюють у Лісабоні, відправляться додому у Львів. Цього разу на машині.

До речі, 12-річний школяр доїхав до Берліна на велосипеді.