ru ua

Маразм міцнішав: у Криму собаку хотіли звинуватити у тероризмі (відео)

Маразм міцнішав: у Криму собаку хотіли звинуватити у тероризмі (відео) Колаж РБК-Україна

Вимушений переселенець розповів про реалії життя на окупованому півострові

Українець Олександр Ковальчук, який вимушено покинув територію анексованого Криму з примусу підконтрольного Кремлю Ялтинського міського суду, розповів про абсурдність рішень оккупационого режиму на півострові. Про це передає krymr.com.

"Співробітники ФСБ опитували сусідів, показуючи їм фото моєї собаки і пояснюючи, що хтось бачив її в місцях готуються диверсій з підриву опор ЛЕП в Ялті", – каже чоловік.

Він уточнив, що переїхав до Ялти в зв'язку з погіршенням свого здоров'я.

Олександр говорить, що йому навіть в голову не могло прийти думка про те, що його можуть звинуватити у підготовлювані теракти.

"Це при Сталіні давали час зібратися, а вам ми не даємо час, зараз ми вас заарештуємо в залі суду і відправимо в Краснодар", - цитує слова окупантів Ковальчук.

Чоловік підкреслив, що зараз перебувати в Криму – це ризик для життя", навіть якщо ви просто будете гуляти з собакою в горах.

Зараз Олександр живе в Києві разом з котом Тимофієм і з таким терористом -собакою Тедді.

Відео: У Криму собаку намагалися оголосити терористом (ru.krymr.com)

Нагадаємо, що авторитетний сайт і найбільша в світі кіно-база Internet Movie Database (IMDb) тонко потроллила російський фільм "Крим".

На сторінці картини в базі вказана загальна інформація про створення, авторів і акторів, задіяних у фільмі. Але увагу привертає низька оцінка стрічки Олексія Пиманова. Її рейтинг складає 1,3 бала з 10 на основі 1017 оцінок, які користувачі встигли поставити.

Крім цього, автори ресурсу вирішили пожартувати над фільмом і додали йому забавне опис.

"Два невмотивованих персонажа періодично кричать один на одного, тому що режисер думає, що так все в Голлівуді і працює", - сказано в анотації.

До речі, російські блогери теж не були в захваті від фільму.