ua en ru

Міністр культури Нищук прокоментував скандал з політичним роликом за участю Приходько і Сеїтаблаєва

Міністр культури Нищук прокоментував скандал з політичним роликом за участю Приходько і Сеїтаблаєва Євген Нищук (фото: РБК-Україна)

Євген Нищук зазначив, що він "в такій же ситуації, як Ахтем і Настя"

Міністр культури України Євген Нищук не знав про деталі знятого відео політичного характеру. Міністр зазначив, що він здивований ситуацією, що склалася. Про це Нищук заявив у коментарі виданню "Корреспондент.net".

"Я не причетний до зйомок ролика. Міністерство не знімає ролики. Не знав про його деталі, крім загального позитивного і патріотичного характеру. Всі питання до тих, хто безпосередньо домовлявся, - розказував зміст, обговорювалися, чи ні деталі. Я до цього відношення не маю", - зазначив Євген Нищук.

При цьому міністр наголосив, що всі переговори з цього відеоролика велися між продюсерами.

"Переговори велися безпосередньо або з продюсерами, або безпосередньо, я цього не знаю... Я в такій же ситуації, як Ахтем і Настя", - підсумував Нищук.

Крадена музика в ролику Порошенка

\ _ (ツ) _ / . В PR-ролику Порошенка, який зараз масово крутять по ТБ, не тільки використали Анастасію Приходько без її дозволу (деталі тут http://bit.ly/2BB7ZOu), але і використали в ролику крадену музику. На 2-й і 11-й секунді на відео чітко чути Audiojungle Watermark, що свідчить про використання музики без дозволу. (це вісь такий звук https://youtu.be/rQ38wMPPP3Q) "Йдемо вперед." - Петро Порошенко

Опубліковано ЄвроМайдан – EuroMaydan 18 лютого 2018 р.

"Передвиборчий ролик" за участю Ахтема Сеїтаблаєва і Анастасії Приходько (відео: facebook.com/EuroMaydan)

Нагадаємо, що в соцмережі продовжують обговорювати публічне звернення Анастасії Приходько щодо її появи в політичному ролику, без згоди на це самої української співачки.

У публічному зверненні Приходько акцентує увагу на тому, що їй спочатку запропонували знятися в соціальному відеоролику. І ніякої мови про його політичний зміст не йшлося.

"Мені подзвонив Євген Нищук, який запропонував мені взяти участь у соціальному проекті. Але, як бачите, жорстко і підло моє ім'я і прізвище використовували у своїх політичних іграх", - розповіла Анастасія Приходько.

Ахтем Сєїтаблаєв

"Передвиборчий ролик" за участю Ахтема Сеїтаблаєва і Анастасії Приходько (кадр з відео: facebook.com/EuroMaydan)

Також у центрі скандалу опинився ще один учасник відеоролика – режисер фільму "Кіборги" Ахтем Сеїтаблаєв.

У ексклюзивному коментарі Styler Сеїтаблаєв так само, як і Приходько, стверджував, що до нього звернулися з пропозицією знятися саме в соціальному сюжеті.

"До мене звернувся Євген Миколайович Нищук і запропонував взяти участь у такому соціальному ролику, який буде розповідати про досягнення нашої країни. Я з радістю зголосився. Ну а потім вийшло, як вийшло", - прокоментував Styler Ахтем Сеїтаблаєв.

Нагадаємо, журналісти ТСН розшукали пенсіонерку з ролика - Раїсу Іванівну. За її словами, вона не отримала за зйомки ні копійки. При цьому жінці пообіцяли істотно підняти пенсію.