ru ua

Мустафа Найєм відповів Собчак: "Свою непокору українці, на відміну від росіян, воліють демонструвати не в соцмережах"

Мустафа Найєм відповів Собчак: "Свою непокору українці, на відміну від росіян, воліють демонструвати не в соцмережах" Фото: Мустафа Найєм (Facebook.com/Mustafanayyem)

Нардеп висловив свою думку щодо звернення росіянки до Порошенка

Народний депутат від БПП і колишній журналіст Мустафа Найєм вважає, що надмірний пафос російської світської левиці та ведучої телеканалу "Дождь" Ксенії Собчак, з яким вона звернулася до президента України Петра Порошенко, м'яко кажучи, недоречний. Відповідне повідомлення з'явилося на його сторінці Facebook.

За його словами, активістам Євромайдана для координації власних дій достатньо було лише таких соцмереж, як Twitter i Facebook.

"Думаю, мало хто про VK чув і в Тунісі, Ємені, Єгипті та інших країнах "арабської весни", — додав Найєм.

Також він нагадав, як три роки тому засновник соцмережі "ВКонтакте" Павло Дуров особисто зізнався, що розлучився зі своєю часткою соцмережі через те, що до грудня 2013 року ФСБ зажадала передати особисту інформацію організаторів груп Євромайдана.

"Соромлюсь запитати, а чи є десь в мережі посилання на звернення Ксенії до Миколи Патрушева або Володимира Путіна з вимогою припинити це неподобство. Я щось не бачив", — підкреслив нардеп.

Також Найєм зазначив, що в Україні достатньо журналістів та експертів, які регулярно і компетентно розкладають весь масштаб проблем економіки, корупції, судів тощо. Зате з Росії, на його думку, всі найкращі критики або втекли до Лондона, або повзають на федеральних каналах, або, наприклад, сама Собчак, змушені перебиватися інтернетом.

"І наостанок. Свою непокору українці, на відміну від росіян, воліють демонструвати не в соцмережах, а на барикадах і в окопах. І, як у вас прийнято виражатися, якщо треба буде, повторимо", — підсумував Мустафа Найєм.

altaltСкріншот поста акаунта Facebook.com/Mustafanayyem

Тим часом український журналіст послав Собчак до Кадирова.