"Ми розучилися бути рабами": священик розповів про головну проблему Росії

STYLERLIFE        27.10.2016 - 17:44
Фото: Священик-сепаратист Алексій Чаплін (riss.ru)
Фото: Священик-сепаратист Алексій Чаплін (riss.ru)

"Для того, щоб осягнути істину, ми повинні перестати "включати мізки" і почати на ділі себе вважати нічим і кликати ніким"

Священик УПЦ МП протоієрей Алексій Чаплін закликав віруючих вирощувати в собі рабську свідомість. Про це він написав у своїй статті для видання "Благодатний вогонь".

"Головна проблема сучасного православ'я і, власне кажучи, Росії (тому що Росії немає без православ'я) - це те, що ми розучилися бути рабами. Християнство - це релігія свідомого і добровільного рабства. Рабська психологія - це не якийсь прихований підтекст, а норма світовідчуття для православного християнина. Все сучасне суспільство поклоняються ідолу соціальних прав і свобод. І тільки православна церква вперто стверджує, що людина - це безправний раб Божий. Тому так незатишно почувається сучасний "вільнодумний" людина в православному храмі, де все пройняте архаїкою рабства", - заявив священик.

При цьому Чаплін вважає, що "рабська свідомість дає нам можливість правильно ставитися і до годинника патріарха Кирила (якщо такі взагалі існували), і до дорогих іномарок священноначалія".

"Для раба престиж пана - це його особистий престиж. Для того щоб осягнути істину, ми повинні перестати "включати мізки" і почати на ділі себе вважати нічим і кликати ніким. Одним словом, ми повинні плекати в собі раба", - підсумував священик.

Зазначимо, що Алексій Чаплін закінчив історичний факультет Запорізького державного університету. У 2009 році був призначений головою єпархіального відділу у справах сім'ї Запорізької і Мелітопольської єпархії УПЦ МП. Потім очолював місіонерський відділ Запорізької єпархії. У 2014 році виїхав з України. Підтримує окупаційний режим і вважає Україну частиною Росії.

До речі, в Україні будуть судити священика, який шпигував для "ДНР".

On Top