Нацбанк зняв серію пізнавальних відео про історію української гривні

Вівторок 28 березня 2017 18:47
Нацбанк зняв серію пізнавальних відео про історію української гривні
Фото: Українські гривні

Кампанія "Гривня - наш символ!" покликана показати національну валюту в контексті історії і культури країни

Національний банк України представив просвітницьку кампанію, спрямовану на усвідомлення історичності та виховання поваги до гривні.

В рамках проекту створено титульний ролик "Гривня - наш символ" і 9 графічних роликів-розповідей про кожну купюру з номінального ряду української валюти.

"Повага до незалежності України - неможлива без усвідомлення історії, у тому числі економічної. З історії України ми багато знаємо про репресії щодо мови, символіки, культури, але не всі усвідомлюємо, що українська гривня так само заборонялася всіма окупаційними щодо України державами. І гривня була одним із перших атрибутів України, який відновлювався разом з іншими елементами незалежності України в періоди відродження української державності", - сказала співзасновник Українського кризового медіа центру Наталія Попович.

За її словами, українці зазвичай звертають увагу лише на історичних особистостей, але в купюрах гривні "закодовано набагато більше історичної і культурної інформації".

Додамо, що музику до роликів писали музиканти легендарного гурту "Брати Гадюкіни".

До речі, до 100-річчя Української революції НБУ введе нову п'ятигривневу монету.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся