ua ru

"Недолік освіти і безрамотні спічрайтери": історик пояснив "ляпи" Путіна

"Недолік освіти і безрамотні спічрайтери": історик пояснив "ляпи" Путіна Фото: Володимир Путін на відкритті пам'ятника Володимиру Великому (rian.ru)

Російський вчений заявляє, що українці, білоруси і росіяни не є єдиним народом

Російський історик Андрій Зубов вважає Володимира Великого, пам'ятник якому 4 листопада відкрили в Москві, спільним історичним героєм для України, Росії і Білорусі, проте називає помилковим базовий постулат російської влади про те, що росіяни, білоруси і українці – єдиний народ. Про це він заявив в коментарі виданню "Апостроф".

"Те, що Путін при кожній зручній нагоді говорить, що росіяни, білоруси і українці – це один народ, так я вже сто разів казав, що це просто від нестачі освіти", - сказав Зубов.

Цю та інші історичні помилки російського лідера, зроблені ним під час урочистих промов, вчений пояснює як неосвіченістю самого ВВП, так і його спічрайтерів.

"Мабуть, у Путіна зовсім безграмотні спічрайтери. Збирачем земель був Іван III, але ніяк не князь Володимир", - пояснив він.

Нагадаємо, соцмережах зробили чимало оригінальних записів в зв'язку з відкриттям в Москві пам'ятника Володимиру Великому.