ru ua

Потрібна допомога: волонтери просять врятувати бійця АТО від інвалідності

Потрібна допомога: волонтери просять врятувати бійця АТО від інвалідності Фото: Бійцю АТО потрібна допомога (peoplesproject.com)

Молодому хлопцеві потрібні кошти на дорогу операцію

У мережі волонтери звернулися з проханням бійцеві АТО Віталію. Молодому хлопцеві доведеться пройти ще ряд дорогих операцій, щоб уникнути інвалідності.

“Покалічену кістка вивели в правильне положення і зафіксували апаратом Ілізарова. В ході другого етапу, ось саме днями провели операцію по підготовці зони кісткового дефекту до імплантації тривимірного матриксу і заповнення медичним гелем, насиченим власними клітинами хлопця, адже клітинні матеріали дозрівають в лабораторії", - повідомляє People's Project.

Наголошується, що лікування за рахунок народних пожертв і допомоги спонсорів фінансують волонтери. Вже виплачено понад 400 000 гривень, треба зібрати ще майже 130 000.

Віталій - боєць добровільного батальйону ОУН. Це поранення у нього третє, він отримав його в ході зухвалої диверсійної операції. Після поранення хлопця полонили бойовики, тому професійно лікувати Віталія почали вже тільки після звільнення. За час перебування в полоні стан ран істотно погіршився, тому лікарі зіткнулися з численними ускладненнями.

До речі, волонтери отримали від морпіхів відео-подарунок із зворушливим посланням.