ua en ru

"Прикрий захід": відомий блогер показав, чому з економікою "ДНР" зовсім все погано

"Прикрий захід": відомий блогер показав, чому з економікою "ДНР" зовсім все погано Фото: Супермаркет "Амстор" у Донецьку (facebook.com/den.kazansky)

Великі супермаркети приходять в занепад

Відомий блогер та журналіст Денис Казанський розповів, що магазин "Амстор" у Донецьку зараз виглядає так, ніби скоро закриється. Фотографії та історію магазину Казанський опублікував на своїй сторінці в Facebook.

"Моє перше місце роботи - "Амстор" на проспекті Ілліча, мабуть, доживає останні дні. Товару майже немає, всюди полиці виглядають так, ніби на дворі 1989-й, деякі відділи взагалі закриті", - пише Казанський.

Журналіст розповів, що супермаркет "Амстор" був першим маркетом в Донецьку. Його відкрили у 2003 році і для проживаючих там людей –це був справжній стрибок в іншу цивілізацію.

"Майже як безвиз. Люди їхали в цей "Амстор" з іншого кінця міста. Кожен день там можна було зустріти когось із "Шахтаря", - додав блогер.

"Прикрий захід": відомий блогер показав, чому з економікою "ДНР" зовсім все погано"Прикрий захід": відомий блогер показав, чому з економікою "ДНР" зовсім все погано"Прикрий захід": відомий блогер показав, чому з економікою "ДНР" зовсім все погано"Прикрий захід": відомий блогер показав, чому з економікою "ДНР" зовсім все погано

Фото: Супермаркет "Амстор" У Донецьку (facebook.com/den.kazansky)

Ще Денис Казанський розповів, що супермаркет "Амстор", який знаходився біля залізничного вокзалу – закритий давно. І це було передбачувано, так як пасажиропотік суттєво скоротився, відповідно і супермаркет позбувся потоку клієнтів.

"І ось тепер такий прикрий захід. Ні товарів, ні покупців. "Амстор" біля залізничного вокзалу вже закрили раніше - але там це було передбачувано. Вокзал помер, людей у цій частині міста стало менше, і супермаркет позбувся потоку клієнтів», - розповів Денис Казанський про інші супермаркети "Амстор" у Донецьку і додав, що такі сумні симптоми показують наскільки погано в Донецьку з економікою.

"Але цей самий перший "Амстор" на Ілліча знаходиться на одній з головних транспортних артерій Донецька. І його загибель - сумний симптом. Це означає, що з економікою в Донецьку зовсім все погано", - підкреслив журналіст.

"Прикрий захід": відомий блогер показав, чому з економікою "ДНР" зовсім все погано

Скріншот поста (facebook.com/den.kazansky)

В коментарях до посту Казанського, користувачі публікували фотографії інших донецьких супермаркетів і стверджували, що проблема з порожніми полицями – це проблема тільки "Амстора". Але на полицях інших супермаркетів – російські товари, які відрізняються більш низькою якістю.

"Прикрий захід": відомий блогер показав, чому з економікою "ДНР" зовсім все поганоСкріншот комменатриев (facebook.com/den.kazansky)

"Прикрий захід": відомий блогер показав, чому з економікою "ДНР" зовсім все погано

Скріншот комменатриев (facebook.com/den.kazansky)

Аріна Ситар вважає, що проблема саме в "Амсторі", так як в інших супермаркетах є товар, але немає покупців, так як високі ціни.

"Прикрий захід": відомий блогер показав, чому з економікою "ДНР" зовсім все погано

Скріншот комменатриев (facebook.com/den.kazansky)

Нагадаємо, нещодавно мережу вразили фото донецького дельфінарію, які опублікував Денис Казанський.