ru ua

В Одесі посеред проїжджої частини утворилася величезна прірва

В Одесі посеред проїжджої частини утворилася величезна прірва Фото: Яма (РБК-Україна)

В центрі міста прорвало колектор

У центрі Одеси, на вулиці Канатній, утворилася величезна діра глибиною близько чотирьох метрів. Про це повідомляє місцеве видання "Думська".

Яма з'явилася вранці 15 грудня, в районі будівлі облдержадміністрації. За словами очевидців, прірва близько чотирьох метрів глибиною.

В Одесі посеред проїжджої частини утворилася величезна прірваВ Одесі посеред проїжджої частини утворилася величезна прірваВ Одесі посеред проїжджої частини утворилася величезна прірваВ Одесі посеред проїжджої частини утворилася величезна прірва

Фото: Прірва (dumskaya.net)

Спочатку комунальники, які працюють на місці події, повідомили виданню, що аварія сталася через прорив теплотраси.

Проте потім з'явилася інформація, що причиною став прорив колектора "Інфоксводоканалу". Таку заяву зробили в "Теплопостачанні".

В Одесі посеред проїжджої частини утворилася величезна прірваВ Одесі посеред проїжджої частини утворилася величезна прірва

Фото: Дірка в асфальті (pushkinska.net)

Дірка в асфальті огороджена, перекрита частина дороги, в результаті чого на проїжджій частині утворилися затори.

До речі, у Києві прорвало трубу під трамвайними рейками.

У Дарницькому районі Києва прорвало трубу, внаслідок чого провалилася дорога, і зупинився рух трамваїв. Інцидент стався в п'ятницю, 15 грудня.

Прорив стався прямо під трамвайними коліями на ділянці між перехрестями Харківське шосе і вулиці Вербицького.

"Через прорив труби прямо під трамвайними рейками (а в наслідку - обвал землі) рух трамваїв між перехрестями Харківське шосе і Вербицького (навпроти вул. Тростянецька, 7) зупинено", - повідомили в мережі.