ua en ru

Ольга Харлан розповіла, чому не залишилася жити в США

Ольга Харлан розповіла, чому не залишилася жити в США Фото: Ольга Харлан (РБК-Україна)

За словами Ольги, в США їй не вистачало друзів

Знаменита українська фехтувальниця і чемпіонка Ольга Харлан розповіла про своє життя в США, і чому вона не залишилася жити в Америці. Про це вона повідомила в интервью РБК-Україна. На питання журналіста, могла б Ольга залишитися жити в США, вона відповіла, що там не було такого відчуття, як на батьківщині.

"Знаєш, не скажу, що я про це не думала...Тільки, мені здається, я могла б скрізь жити...Спортсмени звикли мандрувати. (посміхається) Хоча от за ті три місяці мені дуже сильно не вистачало друзів, справ, тренувань - того відчуття, коли ти постійно комусь потрібен. Там цього не було", - повідомила Харлан.

Також Ольга розповіла, що в США їй постійно хотілося займатися фехтуванням.

"Це просто жахливо! Я не розуміла, як можна стільки відпочивати. Мені дуже хотілося фехтувати. Так як правою не могла, фехтували вже навіть лівою рукою. Потихеньку. З малюками. Лише б пофехтовать. До Олімпіади думала, що після ігор мінімум на півроку треба забути про шаблі. Минуло два місяці. Два! Я зрозуміла, що просто дурею: я хочу фехтувати, я дивлюся фехтування, свої бої на Олімпіаді, запитую себе - що це взагалі було? Бачу, що треба було робити інакше. Чотири роки я готувалася зробити так, як потрібно, і в підсумку такого не зробила. Ось, тепер є ще чотири роки, щоб все-таки сталося так, як я хочу, а не як вийде!", - повідомила вона.

Нагадаємо, що Ольга Харлан розповіла, як її викрали на день народження.