ua en ru

"Він любив життя, планував і мріяв": у Вінницькій області відкрили меморіальну дошку Герою України

"Він любив життя, планував і мріяв": у Вінницькій області відкрили меморіальну дошку Герою України Фото: Меморіальна дошка (facebook.com/Memorybook.org.ua)

Пам'ятний знак розмістили на фасаді школи

У Вінницькій області відкрили меморіальну дошку Герою, загиблому в АТО. 11 та 12 листопада у селі Гуровці Козятинського району відбулося урочисте відкриття меморіальної дошки молодшому сержанту, інструктор з вогневої тактичної підготовки 199-го навчального центру ВДВ при 95-ї окремої десантно - штурмовій бригаді Олександру Оцабері - герою, який рік тому загинув під час бойових дій в зоні АТО.

Пам'ятний знак облаштували на фасаді місцевої школи, в якій колись навчався Герой, який віддав своє життя, захищаючи Україну. Про це повідомляється на сторінці "Книга пам'яті померлих за Україну" Facebook.

"Він любив життя, планував і мріяв": у Вінницькій області відкрили меморіальну дошку Герою УкраїниСкріншот (facebook.com/Memorybook.org.ua)

На пам'ятній церемонії були присутні родичі та друзі Олександра, представники влади, односельці, учні та вчителі школи, а також товариші по службі. Право відкрити меморіальну дошку було надано матері Лідії Іванівні та дружині Анні.

"Він був звичайною людиною, любив життя, багато планував і мріяв. Але коли настав вирішальний момент для країни, він без вагань пішов на війну і віддав своє життя за мирне життя кожного з нас. Сподіваємося, що ця меморіальна дошка буде нагадувати наступним поколінням про героїчний вчинок Олександра, а пам'ять про Героя України назавжди залишиться в серцях людей", - сказав міський голова Олександр Пузир.

"Він любив життя, планував і мріяв": у Вінницькій області відкрили меморіальну дошку Герою України

Скріншот (facebook.com/Memorybook.org.ua)

Нагадаємо, що у Києві викрили фейкового "безрукого" АТОшника.