ua en ru

Опубліковані приголомшливі фото негоди в Європі

Опубліковані приголомшливі фото негоди в Європі Фото: Зима в Європі (afp.com)

У деяких регіонах температура опустилася до - 42

В Європі холоду і мороз скував міста під сніговим покривом. Від низьких температур в Європі вже загинули близько двадцяти осіб.

Як повідомляє "Сьогодні", найхолодніше було у горах Лапландії – на кордоні між Швецією і Фінляндією. Температура в цьому регіоні впала до мінус 42.

З-за рясних снігопадів були скасовані авіарейси, ускладнено рух транспорту, а замети сягають метрової висоти.

Агентство AFP опублікувало фотографії, змогли зафіксувати барвисті моменти не тлі лютих морозів.


Опубліковані приголомшливі фото негоди в ЄвропіОпубліковані приголомшливі фото негоди в ЄвропіОпубліковані приголомшливі фото негоди в ЄвропіОпубліковані приголомшливі фото негоди в ЄвропіОпубліковані приголомшливі фото негоди в ЄвропіОпубліковані приголомшливі фото негоди в ЄвропіОпубліковані приголомшливі фото негоди в ЄвропіОпубліковані приголомшливі фото негоди в ЄвропіОпубліковані приголомшливі фото негоди в ЄвропіОпубліковані приголомшливі фото негоди в ЄвропіОпубліковані приголомшливі фото негоди в ЄвропіОпубліковані приголомшливі фото негоди в ЄвропіОпубліковані приголомшливі фото негоди в ЄвропіОпубліковані приголомшливі фото негоди в ЄвропіОпубліковані приголомшливі фото негоди в ЄвропіОпубліковані приголомшливі фото негоди в ЄвропіОпубліковані приголомшливі фото негоди в ЄвропіОпубліковані приголомшливі фото негоди в ЄвропіОпубліковані приголомшливі фото негоди в ЄвропіОпубліковані приголомшливі фото негоди в ЄвропіОпубліковані приголомшливі фото негоди в ЄвропіОпубліковані приголомшливі фото негоди в ЄвропіОпубліковані приголомшливі фото негоди в Європі

Фото: Негода в Європі (afp.com)

До речі, кияни катаються на сноубордах по засніжених вулицях міста.