ua en ru

Залишилося четверо дітей: під Херсоном дружина священика УПЦ МП звела рахунки з життям

Залишилося четверо дітей: під Херсоном дружина священика УПЦ МП звела рахунки з життям Колаж РБК-Україна

Жінка покінчила життя самогубством

У Новотроїцькому районі Херсонської області жителів села сколихнула трагічна звістка: дружина священика УПЦ МП звела рахунки з життям. Про це інформує Kherson.net.ua.

Уточнюється, що настоятель храму прийшов додому після служби та виявив бездиханне тіло 38-річної дружини в петлі з білизняної мотузки, яка висіла у ванній. У загиблої залишилося четверо дітей.

Місцеві не розуміють, що могло спонукати жінку на такий вчинок. Є версія, що самогубство було скоєно через конфлікти у сім'ї. Однак кажуть, що главу сім'ї завжди поважали за порядність і доброзичливість, а тому такий варіант виключається.

Передсмертної записки дружина священика не залишила і зрозуміти мотиви її вчинку складно. До того жінка скаржилася на важке життя, говорила, що їй складно підняти на ноги чотирьох дітей. Проте ці скарги могли бути ознакою тривалої депресії, яка переросла у психічний розлад. Точної причини смерті з'ясувати поки не вдалося.

Нагадаємо, що у СІЗО Конотопа арештант повісився на простирадлі. За попередньою інформацією на тілі покійного не виявлено слідів, що свідчать про насильницьку смерть, крім слідів від повішення.

Ми повідомляли про те, що у Києві при загадкових обставинах помер 30-річний чоловік. За словами правоохоронців, перехожі побачили потерпілого і негайно викликали медиків. Проте лікарі виявилися безсилі в даній ситуації, їм залишалося лише констатувати смерть.

А також розповідали про те, що поліція змогла встановити особу підлітка, якого знайшли прив'язаним до мосту у Покровську.