ua en ru

Відкриття ялинки в Києві: коли запалять головні святкові вогні в столиці

Відкриття ялинки в Києві: коли запалять головні святкові вогні в столиці Фото: Новорічна ялинка в Києві (facebook.com/marharyta.stetsenko)

Святкові вогні на головній новорічній ялинці країни засвітять у День святого Миколая

Відкриття ялинки в Києві дасть офіційний старт новорічним святам в столиці. Яскраві вогні на головній зимовій красуні країни запаляться вже зовсім скоро і наповнять місто чарівною атмосферою Нового року і Різдва. Коли відкриття ялинки в Києві, та яка програма чекає на бажаючих першими побачити святкове сяйво гірлянд, розповість Styler.

Відкриття новорічної ялинки в Києві: коли, де, о котрій

Уже традиційно церемонія запалювання вогнів на головному символі Нового року в столиці пройде в свято святого Миколая, 19 грудня. Після подій Євромайдану, київську ялинку було вирішено перенести з Майдану Незалежності. Вже третій рік зелену красуню встановлюють на Софійській площі, яка стає основним майданчиком святкових гулянь в столиці.

Установка ялинки 2017 на Софійській площіФото: Встановлення ялинки 2017 на Софійській площі (facebook.com/FolkUkraine)

Відкриття ялинки в Києві відбудеться о 19:00 19 грудня, а старт свята на Софійській площі намічений на 18:00. Право запалити гірлянди належить господареві новорічних свят - Святому Миколаю.

Ялинка - рекордсменка

Новорічна ялинка в Києві 2017 по висоті перевершила торішню на цілих 4 метри. Це 30 метрове дерево привезли з Івано-Франківської області на спеціальному автотранспортері 6 грудня.

Відео: Головна ялинка України на Софійській площі (YouTube/ТСН)

Ялинку прикрасить гірлянда, довжина якої складе 3,6 км. Її колір буде змінюватись кожного дня. Крім цього, на зимову красуню повісять метрові ліхтарі і більше тисячі іграшок

Відкриття ялинки в Києві 2017-2018: програма заходів

Головними майданчиками для новорічних і різдвяних ярмарків у столиці стануть Софійська та Михайлівська площі, а також Володимирський проїзд. "НеоРік" - таку назву отримав святковий фестиваль, який пройде в столиці. Уже 16 грудня на Софійській площі засяють вогниками 37 світлових скульптур.

У День святого Миколая о 18:00 відбудеться відкриття новорічного містечка. На Софійській площі біля ялинки розміститься сцена і фото-зони для селфі.

Михайлівська площа стане осередком розваг з різними атракціонами, в тому числі новорічної каруселлю, гіркою, довжина якої складе 80м, і колесом огляду заввишки 40 метрів.

У сквері поруч з Володимирським проїздом буде встановлено тунель бажань, а також безліч фуд-кортів і містечко магазинів з hand-made сувенірами.

НеоРік" на Софійській площіФото: "НеоРік" на Софійській площі (facebook.com/FolkUkraine)

На урочистій церемонії відкриття новорічної ялинки в Києві 19 грудня, в День святого Миколая, виступить Державний академічний естрадно-симфонічний оркестр Kyiv Fantastic Orchestra, популярні і молоді українські зірки (Pianoboy, дует Анна-Марія, Illaria, Анастасія Багінська, DSIDE BAND). Офіційну програму відкриття ялинки в столиці опублікували на своїй сторінці в Facebook організатори свята Folk Ukraine.