ua en ru

"Відправляться в пекло": Геращенко різко відреагував на події в Луганську

"Відправляться в пекло": Геращенко різко відреагував на події в Луганську Фото: Бойовики (youtube.com/screenshot/RafaVideoartchannel)

Депутат попередив "міністра внутрішніх справ ЛНР" Ігоря Корнета, що того чекає доля покійних терористів Мотороли і Гіві

Народний депутат від "Народного фронту", член колегії Міністерства внутрішніх справ України Антон Геращенко прокоментував події в Луганську, де терористичні угрупування не можуть поділити владу. Про це він написал на своїй сторінці Facebook.

"Сьогодні в маріонеткової терористичної організації "ЛНР", розташованої на тимчасово окупованій РФ на території України, почалася буря в склянці. Один терорист, який називає себе міністром МВС ЛНР", Ігор Корнет не поділив брудні гроші від потоків контрабанди і грабежу російської гуманітарки з іншим терористом – Жабою – Ігорем Теслярським", – написав він.

Депутат попередив "міністра внутрішніх справ" "ЛНР" Ігоря Корнета, що того чекає доля покійних терористів Арсена Павлова (Моторола) та Михайла Товстих (Гіві), якщо в результаті його дій загинуть невинні українські громадяни.

"Попереджаю Корнета, що якщо в результаті твоїх жалюгідних спроб захоплення влади загине хоч один невинний український громадянин – то ти за це відповіси по повній програмі! Підеш у пекло слідом за Гіві і Мотороллой", – заявив Геращенко.

"Відправляться в пекло": Геращенко різко відреагував на події в Луганську

Скріншот поста (facebook.com/anton.gerashchenko)

Користувачі соцмереж прокоментували заяву політика.

"А якщо при штурмі смертельно постраждає плотницький, то можна корнет скостити навіть 5-ть років від довічного", - пише В'ячеслав Вікторович Власенко.

"Відправляться в пекло": Геращенко різко відреагував на події в Луганську

Скріншот коментарів (facebook.com/anton.gerashchenko)

"Але якщо постраждають бойовики Теслярської - ми звичайно не проти, спасибі, 1 рік терміну скинемо", - додав Мирослав Олешко.

"Відправляться в пекло": Геращенко різко відреагував на події в Луганську

Скріншот коментарів (facebook.com/anton.gerashchenko)

Нагадаємо, що відомий український журналіст Юрій Бутусов прокоментував події в заблокованому Луганську, де терористичні угрупування не можуть поділити владу. За словами журналіста, у Луганську розпочався Антимайдан.

Також повідомлялося, що ввечері, 21 листопада, у центр окупованого проросійськими бойовиками Луганська в'їжджає колона танків.

Сепаратистські ЗМІ повідомляли, що центр Луганська оточили озброєні люди. Вони, в свою чергу, заявляють, що блокують вулиці за наказом так званого "міністерства внутрішніх справ ЛНР".

За словами "міністра внутрішніх справ ЛНР" Ігоря Корнета, "посадовими особами" протягом тривалого часу до "голови ЛНР" цілеспрямовано доводилася недостовірна інформація про нібито причетність "співробітників МВС" до протиправної діяльності. З-за ситуації, що склалася, Плотницький пообіцяв найближчим часом вирішити питання з міністром внутрішніх справ ЛНР" Корнетом.