ru ua

Падіння російської повітряної гімнастки в цирку зняли на відео

Падіння російської повітряної гімнастки в цирку зняли на відео Фото: Акробати в цирку (pixabay.com/ru/users/12019)

Дівчина перебуває в реанімації з травмою голови

У цирку Гомеля російська повітряна гімнастка з московського колективу Алішера Алієва зірвалася зі снаряда під час виконання акробатичного трюку. Один з глядачів зняв трагічний випадок на відео, повідомляють РИА Новости.

Інцидент стався 5 січня. 20-річна Юлія Тікаева впала повз страхувальної сітки на манеж. За словами очевидців, спортсменку не втримав партнер по номеру.

Відео: Падіння гімнастки в цирку (youtube.com/Onliner Аварії та курйози)

Постраждалу дівчину доставили в лікарню з травмою голови. Зараз вона знаходиться в реанімації. Лікарі характеризують її стан як важкий.

Нагадаємо, російська чемпіонка розкритикувала "бан" участі РФ в Олімпіаді 2018.

"Я сьогодні слухала вердикт МОК і дивувалася. Сьогодні тріснув фундамент всього міжнародного олімпійського руху ... Як ми далі будемо жити? Чесно, я сподіваюся, що далі ще відбудуться якісь зміни ... Але сьогодні мені це навіть коментувати складно. Як можна укласти в голові заборона на участь у відкриття і закриття Олімпійських ігор ?! до чого ми дійшли ?! Зламати велику державу Росію ?! Ні, не вийде. у цієї країни - великими літерами Росія - є армія, ядерну зброю і великі люди ", - сказала росіянка.