ru ua

"Хлопці лежать без ніг, з роздробленими кістками": в мережі скандал через неповагу до поранених бійців

"Хлопці лежать без ніг, з роздробленими кістками": в мережі скандал через неповагу до поранених бійців Ілюстративне фото: лікарня (112 Україна)

До ветеранів війна на Донбасі варто проявляти більше поваги

У мережі вибухнув скандал через лікування ветеранів АТО, які змушені терпіти гучні розваги, які проходять у столиці. Про це повідомила волонтер Наталя Юсупова на своїй сторінці в Facebook.

"Дивлюся, на сидить поруч мати хлопчиська, який у неповні 18 в 2014 році пішов на війну, вона тремтить вся і не може заспокоїтися. Її син поранений, вона тримається біля нього, але як тільки виходить з палати її починає трясти і вона ледве може заспокоїтися. У госпіталі тихо і мало відвідувачів, хлопці лежать без ніг, з раздроблениями кістками і кульовими пораненнями, температурят і терплять жахливі болі. А за вікном гримить музика, на Олімпійському народ розважається", - сказала вона.

Також Юсупова уточнила, що її дивує відсутність "елементарних людських відносин".

"Зрозуміло, що наші воїни роблять все можливе, щоб ми раділи життю, але чорт візьми, треба б виявляти повагу і розуміти, що йде війна і поруч стільки болю і можна якось скромніше або подалі і що вже пізно, музика кричить так, що напевно стіни трясуться. Ну мені взагалі не зрозуміло, чому в нашій країні немає елементарного, людського ставлення", - підкреслила вона.

"Хлопці лежать без ніг, з роздробленими кістками": в мережі скандал через неповагу до поранених бійців

Фото: скріншот поста (facebook.com/nataliya.vetvitskaya)

Нагадаємо, український боєць, ветеран 24-ої бригади Юліан Циганко залишився в Австрії без засобів для лікування та існування.

До речі, раніше ми повідомляли про те, що історія українського військового Юліана Циганко, який отримав важке поранення на Донбасі і переніс вже більше 50 операцій, вразила користувачів мережі.

А також ми писали про те, що волонтер закликала допомогти бійцям у київському госпіталі.

Відео: РБК-Україна