ua ru

Перемога буде за нами: волонтери підготували відео до Дня захисника України

Перемога буде за нами: волонтери підготували відео до Дня захисника України Фото: Бійці АТО (kievpravda.com)

Всеукраїнський центр волонтерів приготував для військових відео-ролик з привітаннями

Центр волонтерів People's Project привітав всіх громадян з Днем захисника України і опублікував відео-ролик з побажаннями. Привітання опублікували на Facebook-сторінці організації.

"14 жовтня - Дня захисника України. Це наш з вами, друзі, свято. Ми, українці, зупинили Путіна і перешкодили реалізації його хворобливих імперських амбіцій. Низький уклін тим, хто захищає Україну! Захисник України - це той, хто захищає українську землю і незалежність, той, хто оберігає нас від навали російського окупанта той, хто платить за наш спокій власним здоров'ям і навіть життям той, хто знищує терористичну нечисть і вдень, і вночі, незважаючи ні на що", - написали на сторінці.

14 жовтня - Дня захисника України

14 жовтня - Дня захисника України. Це наш із вами, друзі, свято. Ми, УКРАЇНЦІ, зупинили путіна та завадили реалізації його хворобливих імперських амбіцій. ДОЗЕМНИЙ УКЛІН ВСІМ, ХТО ЗАХИЩАЄ УКРАЇНУ! Захисник України - це... той, хто боронити Українську Землю і Незалежність той, хто оберігає нас від навали російського окупанта той, хто платити за наш спокій власним здоров'ям та навіть життям тієї, хто знищує терористичну нечисть і вдень, і вночі, попри все тієї, хто відновлює поранених бійців і ставити їх на ноги тієї, хто допомагає воїнам і робить Армію сильнішою той, хто захищає наше майбутнє той, хто... пишіть свої варіанти у коментарі! Агресор приречений на ганебну поразку - нас підтримує увесь цивілізований світ. Перемога буде за нами! Щиро вітаємо вас, друзі. Ваші волонтери www.PeoplesProject.com ------------------------------------------------------------ Це відео на Youtube: https://youtu.be/M7aVWjmoRZw Пісня "Тінь Сонця" - Меч Арея

Опубліковано Центр волонтерів "People's Project" 13 жовтня 2016 р.

Як раніше повідомлялося, бійці АТО прочитали вражаючий вірш до Дня захисника України.