ua en ru

"Поки ти дихаєш, здавайся": Осмаєв емоційно звернувся до Кадирова

"Поки ти дихаєш, здавайся": Осмаєв емоційно звернувся до Кадирова Фото: Адам Осмаєв (djc.com.ua)

За словами Осмаєва, голова Чечні буде йти до кінця

Боєць АТО і командир батальйону їм. Джохара Дудаєва Адам Осмаєв закликав главу Чечні Рамзана Кадірова здаватися. Про це він розповів в інтерв'ю на телеканалі ATR.

"Він (Кадиров - ред.) поставив все на кін. Він авантюрист, гравець...Тому він буде до кінця йти. Здавайся. Здавайся, ще не пізно, поки ти дихаєш. Здавайся", - резюмував Осмаєв.

Також він повідомив, що йому відомі замовники вбивства дружини.

"Він (злочин – ред.), може, і не буде розкрито офіційно, але винуватці будуть покарані, так чи інакше. Конкретних імен я поки не знаю, але замовників, я, можна сказати, знаю", – сказав Осмаєв.

Відео: Інтерв'ю Осмаєва (facebook.com/atr.channel)

Як раніше повідомлялося, Окуєва була вбита ввечері 30 жовтня на залізничному переїзді біля селища Глеваха Київської області. Вона перебувала в машині зі своїм чоловіком, командиром чеченського батальйону імені Джохара Дудаєва Адамом Осмаєвим, коли їх автомобіль обстріляли. Окуєва загинула на місці, її чоловік отримав поранення, проте його життю загрози немає. Це був не перший напад на Окуеву і Осмаєва в цьому році.

1 червня вони домовилися про інтерв'ю з нібито французьким журналістом Алексом Вернером з Le Monde на вулиці Кирилівській в центрі Києва. При зустрічі Вернер дістав з коробки пістолет "Глок" і вистрілив у груди Осмаєву, після чого Окуєва з нагородного пістолета марки ПМ чотири рази вистрілив у нападника, поранивши його.