ru ua

Польща вижене росіянку, яка підтримує антиукраїнську діяльність

Польща вижене росіянку, яка підтримує антиукраїнську діяльність Фото: (instagram.com/strezhelbitsky)

Польський уряд почав затримувати людей, які займаються провокацією міжнаціональних конфліктів

На території Польщі затримали громадянку Російської Федерації Катерину Ц. і ще чотирьох правопорушників за розпалювання польсько-українського конфлікту. Про це повідомляють місцеві ЗМІ.

За наявною інформацією, п'ятеро людей, включаючи громадянку Росії брали участь у розпалюванні міжнаціонального конфлікту. Зокрема, вони намагалися змінити польську історичну точку зору на українофобську, консолідувати проросійські сили в Польщі і т. д.

Повідомляється, що провокаторів затримали співробітники Агентства внутрішньої безпеки. В Агентстві зробили висновок, що ці п'ять людей намагалися організувати і втілити в життя ворожу діяльність між Польщею і Україною. У зв'язку з цим було прийнято рішення про затримання і видалення Катерини Ц.

Крім того, співробітники правоохоронних органів подали 4 додаткових клопотання у справі щодо заборони в'їзду на територію польської держави. Також повідомляється, що на поточний момент розглядається питання депортації з держави громадянки Росії.

Нагадаємо, що в Україні може з'явитися Державне бюро військової юстиції. Головний військовий прокурор України Анатолій Матіос пропонує створити Державне бюро військової юстиції (ГБВЮ). Про це йдеться в його статті, опублікованій на сайті Генпрокуратури.

Він зазначає, що питання розслідування військових злочинів на Донбасі перейшло у сферу повноважень Державного бюро розслідувань ще 20 листопада 2017 року, проте бюро дотепер не розпочало роботу. Крім того, він висловив сумніви, що ДБР взагалі зможе розслідувати військові злочини.

Відео: video.rbc.ua