ru ua

"Отримують пайки в Україні": боєць АТО вразив визнанням про бойовиків Донбасу

"Отримують пайки в Україні": боєць АТО вразив визнанням про бойовиків Донбасу Фото: Бойовики Донбасу отримують пайки в Україні (Колаж РБК-Україна)

Нахабство терористів з ОРДЛО просто вражає

Бойовики незаконних збройних формувань на Донбасі регулярно їздять відпочивати на територію України, підконтрольну Києву, де отримують продуктові пайки. Про це в інтерв'ю Gazeta.ua розповів український військовий Геннадій з позивним "Хан", який 3 роки знаходиться в зоні АТО.

"Кожні 7 днів бойовики мають тижневий відпочинок. Робити в ОРДЛО особливо нічого, тому приїжджають на територію України, відпочивають, відвідують родичів, отримують продуктові пайки як знедолені, а потім знову їдуть воювати проти нас", - зазначив боєць.

За словами Геннадія, така "практика" вже набирає масового характеру.

"Родичі сепаров особливо і не приховують таких фактів. Кажуть, що це "заробітки" вахтовим методом", - уточнив він.

Військовий також назвав, який вихід він бачить з даної ситуації.

"Треба виходити з наявних обставин і створювати повноцінний кордон з ОРДЛО. Пропускати в Україну тільки після спеціальної перевірки. Без таких вимушених дій буде постійна загроза життю українців, теракти і вбивства видатних для України людей", - підсумував Геннадій.

До речі, відомий супермаркет побутових приладів відкрив магазин в окупованому Донецьку. Як відомо, мережа "Ельдорадо" є однією з найбільших в Росії і належить фінансовій групі Сафмар. Яка з компаній відкрила свій магазин в окупованому Донецьку невідомо, оскільки на сайтах жодної з них не зазначено представництво на Донбасі. Однак слоган "Територія низьких цін", представлений на вході в новий магазин, використовують тільки в Україні.

"ДНР" стверджують, що "Ельдорадо" зареєстрований "офіційно" і буде платити податки терористам. Оплата в магазині, як і у всьому Донецьку, проводиться в російських рублях.