ua en ru

"Пообіцяли підвищити пенсію": пенсіонерка розповіла правду про "передвиборчий ролик"

"Пообіцяли підвищити пенсію": пенсіонерка розповіла правду про "передвиборчий ролик" Пенсіонерка Раїса Іванівна (скріншот)

Українці, що знімалися в скандальному відео, розповіли, що їм обіцяли за участь у зйомках

Користувачі соціальних мереж продовжують активно обговорювати публічне звернення співачки Анастасії Приходько щодо її появи в політичному ролику, без згоди на це самої артистки.

Але крім Приходько в епіцентрі скандалу також виявилися відомий український режисер, автор фільму "Кіборги" Ахтем Сєїтаблаєв, начальник Київського військового ліцею імені Івана Богуна Ігор Гордійчук і проста пенсіонерка з Чернігова, які також взяли участь у зйомках політичного відеоролика.

Журналісти ТСН розшукали пенсіонерку з ролика - Раїсу Іванівну. За її словами, вона не отримала за зйомки жодної копійки.

Жінці, яка пропрацювала 43 роки, пообіцяли, що істотно піднімуть пенсію. Але в цьому місяці вона отримала 1700 грн, що всього на 200 грн більше, ніж зазвичай.

До речі, це підвищення пов'язане з новою реформою і перерахунком виплат, але ніяк не з виплатою за агітаційний ролик.

Герой України Ігор Гордійчук також сказав, що він не знав, що в кінці ролика буде вказано прізвище президента.

Відео з YouTube/ТСН

А автори ролика кажуть, що Приходько (саме вона найбільше обурилася відео і навіть готує судовий позов) прекрасно знала, що цей ролик буде з підписом Порошенко.

Більш того, за словами директора ТОВ "Медіа Про Ком'юнікейшнс"
Євгенія Цяпенка, Анастасія була навіть рада, так як їй сказали, що ролик буде крутитися по всім телеканалам, що для неї було б непоганим піаром.

Раніше режисер Ахтем Сєїтаблаєв прокоментував свою участь у "передвиборчому ролику".