ru ua

Порошенко вручив "Золоту зірку" матері загиблого від руки Мотороли бійця

Порошенко вручив "Золоту зірку" матері загиблого від руки Мотороли бійця Фото: Петро Порошенко і Ніна Брановицька (Facebook)

Порошенко посмертно нагородив бійців АТО званнями Героїв України та вручив їх нагороди матерям

Президент України Петро Порошенко вручив матерям загиблих бійців АТО ордена "Золота Зірка" Героя України. Про це повідомили на офіційній сторінці глави держави в Facebook.

“Про цих людей уже складаються легенди, пишуться книги, знімаються фільми. І дуже важливо, щоб на прикладі наших Героїв виховувалися майбутні покоління українців", - цитує президента прес-служба.

Нагород удостоїлися матері Ігоря Брановицкого і Сергія Колодія.

Петро Порошенко

Фото: Петро Порошенко і Ніна Брановицька (Facebook)

“Завдяки героїзму Ігоря, десятки українських поранених воїнів вдалося врятувати. Під час допитів, в порушення всіх міжнародних конвенцій за незламність і непокору терористам, Ігор був особисто застрелений одним з нелюдів-бандитів з позивним "Моторолла", - повідомили в прес-службі.

Не менш героїчний вчинок і Сергія Колодія.

"Ціною свого життя він врятував життя 20 військовослужбовцям, забезпечивши їм можливість відійти з оточеного опорного пункту", - пояснив Порошенко.

"У нашому гімні є слова "душу й тіло ми положим...". Вони поклали свою душу за нас і наше завдання - продовжити їхню справу, щоб ці втрати були не марні, щоб наші діти могли жити в незалежній і вільній країні, де права кожного громадянина були б захищені", - додала мати героя України Ніна Брановицька.