ru ua

З'явилися вражаючі фото навчань українських десантників

З'явилися вражаючі фото навчань українських десантників Фото: Навчання ВДВ (mil.gov.ua)

Командувач ВДВ відзначив високий рівень підготовки бійців

В Миколаївської області на військовому полігоні Широкий Лан відбувся заключний етап батальйонних тактичних навчань з бойовою стрільбою окремої аеромобільної бригади ВДВ. Про це повідомляє прес-служба командування ВДВ ЗС України, опублікувавши відповідні фото.

Тактичні навчання десантників проходили у тісній взаємодії зі штурмовою та військово-транспортною авіацією Повітряних сил, а також ударною армійською авіацією Сухопутних військ Збройних сил України.

Під час навчань, виявивши підхід резерву противника, для підтримки сил тактичної групи, авіаційними навідниками була викликана штурмова авіація - пара Су-25 та вертольоти підтримки піхоти Мі-24.

altaltaltaltaltaltaltaltaltaltalt

Фото: Навчання десантників (mil.gov.ua)

Після цього, для сприяння подальших бойових дій батальйонної тактичної групи, відбулося десантування особового складу з літаків військово-транспортної авіації. На парашутних платформах також були десантовані вантажі з важким піхотним озброєнням та боєприпасами.

Повідомляється, що для подолання природної перешкоди, яку не вдалося здолати бойовій техніці тактичної групи, інженерні підрозділи ВДВ через широкий та крутий яр невели важкий механізований міст ТММ-3М довжиною 30 метрів.

Останнє здійснювалося в максимально наближених до бойових умовах. Для безпечної роботи військових інженерів під час наведення мосту було організовано належну охорону.

altaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltalt

Фото: Навчання ВДВ (mil.gov.ua)

За ходом проведення тактичних навчань спостерігав командувач Високомобільних десантних військ ЗСУ генерал-лейтенант Михайло Забродський. Він відзначив високий рівень підготовки військовослужбовців окремої батальйонної тактичної групи.

"Для оборони України та захисту її громадян, десантники повинні вміти успішно виконувати різні бойові завдання, в різних видах бойових дій. Тому, під час навчань, ми зосереджуємо максимум уваги на різних деталях і тонкощах, від яких в реальному бою може залежати успішність бойового завдання та життя і здоров’я наших хлопців", - відзначив командувач ВДВ ЗСУ генерал-лейтенант Михайло Забродський.

До речі, в мережі показали вражаючу посвяту курсантів у артилеристи.