ua en ru

Без публічного прощання: у Києві попрощалися з Аміною Окуєвої

Без публічного прощання: у Києві попрощалися з Аміною Окуєвої Фото: Аміна Окуєва (Ратинського В'ячеслав/УНІАН)

Відзначається, що Окуєва в червні склала заповіт

31 жовтня в Києві поховали патріотку України, бійця АТО Аміну Окуеву. Родичі вирішили поховати її без публічного прощання. Про це з території мечеті Ісламського культурного центру, де мало відбутися прощання з Окуєвою, повідомило "Громадське".

Відзначається, що мати загиблої не захотіла, щоб прощання було публічним.

"Тільки що подзвонив чоловік Окуєвої - Адам Осмаєв і сказав, що прощання з нею не буде...її вже поховали в іншому місці, але це було не публічно", - повідомляє видання.

Також стало відомо, що Окуєва задовго до першого замаху в червні цього року, написала заповіт. У заповіті вона вказала, де хоче бути похована.

Нагадаємо, Окуєва вбита ввечері 30 жовтня на залізничному переїзді біля селища Глеваха Київської області. Вона перебувала в машині зі своїм чоловіком, командиром чеченського батальйону імені Джохара Дудаєва Адамом Осмаєвим, коли обстріляли їх автомобіль. Окуєва загинула на місці, її чоловік отримав поранення, проте його життю загрози немає.

Це був не перший напад на Окуеву і Осмаєва в цьому році. 1 червня вони домовилися про інтерв'ю з нібито французьким журналістом Алексом Вернером з Le Monde на вулиці Кирилівській в центрі Києва. При зустрічі Вернер дістав з коробки пістолет "Глок" і вистрілив у груди Осмаєву, після чого Окуєва з нагородного пістолета марки ПМ чотири рази вистрілила у нападника, поранивши його.

Читайте також як в Одесі дитину назвали на честь Аміни Окуєвої.