ua en ru

Публікація української шахістки стала найпопулярнішою у Facebook

Публікація української шахістки стала найпопулярнішою у Facebook Фото: Ганна Музичук (wikipedia.org/Vitaliy Hrabar)

Пост Ганни Музичук підкорив українців

Публікація української чемпіонки світу з шахів Ганни Музичук, в якій вона бойкотує чемпіонат в Саудівській Аравії, стала найпопулярнішим постом в українському сегменті Facebook за весь час його існування. Про це повідомляє watcher.com.ua.

Наразі публікація зібрала понад 121 тисячу "лайків", понад 56 тисяч поширень та 15 тисяч коментарів. І ці показники продовжують активно зростати.

Варто відзначити, що більшість користувачів у коментарях підтримують рішення Ганни та її сестри.

Ганна Музичук є чинною чемпіонкою світу і в бліці, і в швидких шахах. 23 грудня вона заявила про рішення не їхати на чемпіонат світу зі швидких шахів, який відбудеться в Саудівській Аравії з 26 по 30 грудня.

"Через кілька днів я втрачу обидва свої чемпіонські титули – один за іншим. Просто тому, що вирішила не їхати до Саудівської Аравії. Не граймо за чиїмись правилами, не носитимемо абайю, не ходитимемо з супроводом на вулицю і взагалі не відчуватимемо себе вторинною істотою", - підкреслила спортсменка.

"Рівно рік тому я виграла обидва ці титули і була найщасливішою людиною в шаховому світі, тепер же я відчуваю себе дуже погано. Я готова боротися за свої принципи і пропустити турнір, який міг би принести більше грошей, ніж десяток турнірів разом узятих", - відзначила Ганна.

"Це все дратує, але найбільше – що нікому немає до цього діла. Це по-справжньому гірке почуття, але я все одно не змінюватиму свою думку. Те ж саме стосується і моєї сестри Марії – я дуже рада, що вона розділяє мою точку зору. І так, для небагатьох, кого це все ще хвилює, – ми повернемося!" – написала Музичук.

Публікація української шахістки стала найпопулярнішою у FacebookПублікація української шахістки стала найпопулярнішою у Facebook

Скріншот поста (facebook.com/anna.muzychuk.9)

Раніше повідомлялося, що українська чемпіонка бойкотує змагання.