ru ua

Путін назвав українців і росіян "одним народом" (відео)

Путін назвав українців і росіян "одним народом" (відео) Фото: Володимир Путін (putin.kremlin.ru)

Глава країни-агресора заявив, що поважає незалежність України, але світ об'єднується і інтегрується

Російський президент Володимир Путін у ході прес-конференції розповів про свої погляди на історію України і заявив, що українці і росіяни – один народ, відповідаючи на питання українського журналіста Романа Цимбалюка.

"Слов'янський світ розвивався складно. Сама Росія створювалася з багатьох слов'янських племен. Зрештою утворилася Русь, частиною якої і центром якої був Київ. В цьому сенсі наші історичні та духовні корені дають мені право говорити, що ми один народ", - вважає Путін.

"Ясно й інше. У міру розвитку, по мірі того, що Україна близька до західних кордонів Росії, розвивалася відповідним чином. Там багато геніального різноманіття: і в мові, і в культурі. У Росії все це дуже люблять, вважають це частиною власної культури", - сказав глава країни-агресора.

За словами Путіна, Україна увійшла до складу Російської імперії у 1645 році "трьома областями" - Києвом, Черніговом і тією територією, де зараз знаходиться Житомир (Путін переплутав дату - Переяславська Рада в 1654 році).

"Але в 20-х роках більшовики чомусь вирішили, що всі прилеглі до основної частини території України повинні бути занурені у знову створювану республіку. Все Причорномор'я пішло туди, після другої світової війни - західні області. Ну, так склалося, гаразд. Але в 54 році взяли і Крим туди віддали. В порушення чинного тоді законодавства", - заявив російський лідер.

Путін заявив, що поважає незалежність України, але світ при цьому об'єднується і інтегрується.

"Хтось вважає, що Україні краще розвиватися в якості незалежної держави. Напевно, так тому і бути, якщо люди так вирішили. Якщо люди так вважають - так і треба зробити. Але весь світ йде по іншому шляху. Люди різних національностей об'єднуються. І в Європі це відбувається, в Азії, в Америці. А нас розтягнули, а потім загнали", - закінчив президент РФ.

Відео: Путін (youtube.com/СергейРулев)

Нагадаємо, що український журналіст Роман Цимбалюк ледь не спровокував скандал на прес-конференції президента Росії Володимира Путіна.

Журналіст зазначив, що Путін не завжди відповідає на питання. Однак він вирішив запитати у голови РФ, чи не хоче влаштувати обмін полонених і як довго Путін буде займати абсурдну позицію по Донбасу.