Рєпін, Шагал, Пікассо та інші: у мережі з'явилася незвичайна карта Європи

Рєпін, Шагал, Пікассо та інші: у мережі з'явилася незвичайна карта Європи
Карта Європи (фото: wikipedia.org/Legolas2329)

Унікальна карта створена з 44 картин

У мережі з'явилася незвичайна карта, на якій кожна держава Європи представлена як знаковий витвір мистецтва. Карта опублікована на сайті Reddit.

Як видно, карта Старого Світу створена з 44 картин. Україну представляє полотно нашого знаменитого художника Іллі Рєпіна "Запорожці пишуть листа турецькому султану".

Рєпін, Шагал, Пікассо та інші: у мережі з'явилася незвичайна карта Європи

Оригінальна карта Європи (reddit.com)

Білорусь у автора асоціюється з твором Марка Шагала "Скрипаль".

Франція представлена картиною Клода Моне "Враження. Схід сонця". Італію автор побачив у неперевершеному творі мистецтва Леонардо да Вінчі "Мона Ліза". А для батьківщини відважних тореро і пристрасних Кармен - Іспанії - вибрали картину "Герніка" Пабло Пікассо. Норвегію автор показав у полотні "Крик" Едварда Мунка.

Зазначимо, що Греція представлена не картиною, а скульптурою знаменитої Венери Мілоської.

В коментарях один з користувачів зазначив, що для Росії підійшла б також картина Іллі Рєпіна - "Бурлаки на Волзі". На ній зображена артіль бурлаків під час роботи. А сам художник говорив, що його вразила ця картина, побачена в Росії, де "люди замість худоби запряжені".

До речі, у Києві може з'явитися вулиця Кубанської України.

Новини партнерів
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся