Ріо 2016: результати збірної України у перший день Олімпіади

Ріо 2016: результати збірної України у перший день Олімпіади Фото: Збірна України на Ріо-2016 (podrobnosti.ua)

Після урочистого запалювання олімпійського вогню на церемонії відкриття Ігор в Бразилії, українські спортсмени вступили в боротьбу за медалі

Перші перемоги і поразки. Українська збірна, яка підкорила вболівальників яскравим виходом на церемонії відкриття, стартувала на Олімпіаді-2016 в Ріо-де-Жанейро.

Національний олімпійський комітет повідомляє про перші результати виступу українських спортсменів в Ріо.

Наталія Кальниш, яка виступала у стрільбі з пневматичної гвинтівки, зупинилася за крок до фіналу і посіла 9 місце у своїй дисципліні.

Дзюдоїстка Марина Черняк вийшла в 1/8 турніру і в наступному поєдинку втретилась з представницею Угорщини. Однак зазнала поразки і не змогла потрапити до чвертьфіналу. Українка програла угорці Єві Чернівецьки з рахунком 0:3.

Шпажистка Яна Шемякіна та Олена Кривицька також здолали перших суперниць і вийшли в 1/8 фіналу Олімпійських Ігор.

Четвірка парна спортсменів з України, яка виступає в академічному веслуванні, вийшла у фінал Олімпіади! Вітаємо!

Жіноча четвірка парна вийшла у фінал А в академічному веслуванні, зайнявши перше місце в півфіналі.

Українська плавчиха Дарина Степанюк не змогла пробитися в півфінал Олімпіади в дисципліні 100 метрів батерфляєм і зайняла 34-е місце.

А ми продовжуємо вболівати за спортсменів збірної України в Ріо!

До речі, в МЗС оприлюднили рекомендації для українців, які відвідують Ігри в Ріо.