ua en ru

"Батьки не можуть поділити дитину": стали відомі подробиці викрадення дівчинки в Києві

"Батьки не можуть поділити дитину": стали відомі подробиці викрадення дівчинки в Києві Фото: Діти (pixabay.com/thomasbrodowski)

У поліції розповіли про дворічну дитину

Дворічна Емілі Ружицька, про яку раніше повідомляли, як про зниклу, перебуває з одним із батьків. Про це повідомляє "Корупція.Інфо".

У четвер, 2 листопада, учасники громадської організації "Служба розшуку дітей" опублікували інформацію, що в столиці зникла дворічна дитина.

"У Києві зникла 2-річна Емілі Ружицька. 27 жовтня 2017 роки дівчинка зникла з дому у м. Києві. Дитина може бути з біологічним батьком, але поліція розшукує Емілі, як викрадену", – написали на сайті.

Керівник Управління ювенальної превенції ГУ Національної поліції України Лариса Зуб, повідомила , що випадок із дитиною – це сфера цивільно-правових відносин.

"Батьки судяться і не можуть поділити дитину. Відповідно до Сімейного кодексу України, батько і мати мають рівні права (на дитину – ред.), при цьому всі спірні питання вирішуються в суді. Нерідко, коли батьки розлучаються, починаються скандали, під час яких не враховуються інтереси дитини", – відзначила Зуб.

Вона додала, що роль поліції – встановити, де перебуває дитина і чи не загрожує їй небезпека.

"Якщо хтось із батьків не позбавлений батьківських прав, то поліцейські не мають права забирати дитину", – додала керівник Управління ювенальної превенції.

Раніше повідомлялося, що у Києві прямо з дому викрали 2-річну дівчинку.

Дитина зникла безвісти зі стін рідного з дому ще 27 жовтня. Про це повідомили у "Службі розшуку дітей".

Зазначалося, що вкрасти дитину міг біологічний батько, проте поліція розшукувала дитину як викрадену.

Всіх, кому стане відомо про місцезнаходження дівчинки, просили негайно повідомити правоохоронцям.

Варто відзначити, що 20 жовтня у столиці з дитячого садку викрали 2-місячну дитину. За словами батька, він зайшов з дитиною в садок, щоб забрати старшу доньку, однак після повернення виявив порожню коляску.

Уповноважений Президента України з прав дитини Микола Кулеба розповів історію дівчини, яка викрала немовля із дитячого садка в Києві.

"З офіційних джерел відомо, що коли Дар'ї було 3 роки, її маму позбавили материнських прав, а в 5 років мама померла і опіку оформила бабуся", - повідомив він.

За словами Кулеби, дівчина вчилася погано, була неслухняною, тому бабуся не витримала "складної дитини" і відправили в соціально-реабілітаційний центр, потім Дар'я потрапила в інтернат. Була там не довго – пішла вчитися в ПТУ. Уповноважений з прав дитини вважає, що статус "непотрібної дитини" яскраво позначився на її характері та поведінці.