ua en ru

У Росії хочуть заборонити дітям користуватися соцмережами

У Росії хочуть заборонити дітям користуватися соцмережами Фото: Заборона інтернету

Батькам буде загрожувати серйозний штраф

У Росії законодавчі збори Ленінградської області розробили законопроект "Про правове регулювання діяльності соціальних мереж", що припускає строгий порядок допуску та ідентифікації користувачів. Про це повідомляє газета "Известія".

При реєстрації в соцмережах користувачам доведеться надати паспортні дані, зазначає видання. При цьому дітям до 14 років вхід в соціальні мережі заборонять зовсім.

Згідно з документом, якщо власник сервісу при реєстрації не перевірить паспортні дані у російських і закордонних громадян, його можуть оштрафувати на суму від 100 тисяч до 300 тисяч рублів. Якщо ж користувач не повідомив про зміну даних або навмисне дав недостовірну інформацію, йому загрожує штраф від однієї до трьох тисяч рублі

Наголошується, що створювати сторінку в соцмережі можна тільки одну і лише під справжнім ім'ям і прізвищем, інакше буде штраф: власнику сайту — до 300 тисяч рублів, користувачеві — до п'яти тисяч рублів. Крім того, тим, кому немає 18 років, заборонять вступати до співтовариства, де розміщена заборонена для дітей інформація. В іншому випадку батькам доведеться заплатити штраф до двох тисяч рублів.

Нагадаємо, у Росії Путін вирішив взяти під контроль інтернет.