Російський адвокат пояснив різницю між Сущенком та Савченко

Російський адвокат пояснив різницю між Сущенком та Савченко
Фото: Роман Сущенко незаконно утримується в РФ

До долі українського журналіста у світі величезний інтерес

Справа українського журналіста Романа Сущенко, якого незаконно судять в Росії, нібито за шпигунство, набагато складніша і небезпечніша, аніж справа Надії Савченко. Про це сказав відомий адвокат Марк Фейгін в інтерв'ю виданню QHA.

Зокрема, правозахисник звернув увагу на публічність, як складову процесу Савченко, яка сприяла "деякому цугцвангу з боку Кремля". Що стосується справи журналіста, то серйозною перешкодою, за словами адвоката, є "тінь держтаємниці над усім процесом".

Фейгін підкреслив, що він не може (як у випадку з Савченко) регулярно інформувати громадськість про кожну дрібницю у справі українського журналіста.

"Порівнювати справи Сущенка та Савченко неможливо ні по персоналіях, ні по суті висунутих звинувачень, ні за характером того, як ці справи йдуть. Небезпеки і труднощі, з якими я стикаюся в справі Сущенка, більше, набагато більше, ніж було у справі Савченко", - зазначив адвокат.

До речі, Сущенко висунули на здобуття премії ЮНЕСКО.

Новини партнерів
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся