Збірна України з важкої атлетики увійшла в топ-3 чемпіонату Європи

Збірна України з важкої атлетики увійшла в топ-3 чемпіонату Європи Фото: Збірна України з важкої атлетики (facebook.com/olympicua)

У загальному заліку континентальної першості наші спортсмени опинилися на сходинку вище збірної Росії

Збірна України з важкої атлетики посіла третє місце на чемпіонаті Європи, який завершився в Норвегії. Наша команда завоювала 6 золотих, 3 срібних і 2 бронзові медалі.

Як повідомляє прес-служба Федерації важкої атлетики України, жіноча збірна посіла друге місце за кількістю медалей, так і за кількістю очок, які набрали спортсменки за свої виступи. Чемпіонкою Європи стала Ірина Деха (до 75 кг), віце-чемпіонкою - Юлія Паратова (до 53 кг), Вероніка Івасюк (до 58 кг) принесла команді "мале" срібло, а Яна Дяченко (до 48 кг) - "малу" бронзу.

Сборная Украины заняла третье место на чемпионате Европы

А ось чоловіча збірна, яка брала участь у нинішніх змаганнях у скороченому складі (на змаганнях наша команда була представлена чотирма спортсменами - Прим. ред.), посіла сьоме місце континентальної першості за кількістю медалей і п'ятнадцяте за кількістю очок. Зазначимо, що Олександр Пелешенко (до 85 кг) став чемпіоном Європи, а Ігор Шимечко (понад 105 кг) приніс чоловічої збірної "малу" бронзу у ривку.