ru ua

Сергій Лойко подарував бійцям примірники "Аеропорту" з автографами

Сергій Лойко подарував бійцям примірники "Аеропорту" з автографами Фото: Лойко подарував бійцям книги з автографами

У суботу відомий письменник і журналіст побував у смт Десна Чернігівської області на творчій зустрічі з військовослужбовцями 169-го навчального центру Сухопутних військ Збройних Сил України

Представляючи автора книги, керівник центру генерал-майор Олег Микац нагадав про події в Донецькому аеропорту, про приклади мужності і героїзму, які продемонстрували там українські військові.

Мої ролики роману несподівано зникли з моєї сторінки. Напевно, Facebook їх видалив з чиєї-то ватною прохання. Відновлюю. Я не знав, що Facebook - це політична організація.

Posted by Tony Loiko on 3 вересня 2015 р.

Звертаючись до присутніх, генерал-майор Микац, який брав безпосередню участь в обороні Донецького аеропорту і в той час командував 93-ї окремої механізованої бригади, закликав військовослужбовців гідно служити і захищати Батьківщину.

"Армія, якою вона була ще рік тому, і сьогоднішні Збройні Сили України, - це абсолютно різні речі, - зазначив він. - Адже за цей період ми значно зміцнили обороноздатність держави, а наші воїни отримали унікальний досвід реальних бойових дій".

Хтось, напевно, сам Facebook, вилучив у мене три ролика мого роману. Відновлюю.

Posted by Tony Loiko on 3 вересня 2015 р.

Сергій Лойко подарував генерал-майору Олегу Микацу авторський примірник свого роману "Аеропорт", особисто підписаний Мариною Порошенко, а також передав бібліотекам військових частин, дислокованих у 169-му навчальному центрі примірники, зібрані під час соціальної акції "Подаруй солдату книгу".

Розповідаючи про події, свідком яких він став, Сергій Лойко зачитав уривок з роману "Аеропорт" і підкреслив, що ті події стали зразком справжньої мужності і патріотизму, які демонструють українські військовослужбовці під час антитерористичної операції на сході України.

"На превеликий жаль, ця книга заснована на реальних фактах. Але краще б їх не було", - сказав письменник.

Віддаючи шану загиблим бійцям, Сергій Лойко запропонував вшанувати їх пам'ять хвилиною мовчання.

Спілкуючись з учасниками зустрічі, письменник представив присутнім Михайла Кучеренка, - учасника боїв за аеропорт, що знайшли художнє відображення в книзі.


Звертаючись до бійців, "кіборг" Михайло Кучеренко, зокрема, зазначив: "У вас є не менш почесна завдання - продовжити захищати нашу країну, і здійснювати такі славні справи, які робили наші хлопці рік тому. Адже для чоловіка, для військовослужбовця немає нічого більш святого, ніж захищати свою родину, свій дім, свою землю".

Також до військовослужбовців звернулася одна з організаторів заходу - заступник Міністра інформаційної політики України Тетяна Попова, яка зазначила, що всі книги, які отримали сьогодні бійці навчального центру, були спеціально придбані для військовослужбовців учасниками презентації роману в українському домі в Києві.

Вона також зазначила, що усі примірники містять авторську підпис Сергія Лойко, а також бійців - учасників боїв за Донецький аеропорт.

Фото: Прес-служба Міністерства оборони

Спілкуючись із військовослужбовцями, частина з яких є ветеранами АТО, а зараз в якості інструкторів діляться бойовим досвідом з мобілізованими, Тетяна Попова закликала бійців бути уважними та обережними до інформації, що потрапляє в інформаційний простір.

Наприкінці заходу Сергій Лойко звернувся до військовослужбовців:

"Я вірю в те, що ви повернетеся додому, і в цій справедливій війні, яку ви ведете разом зі своїми братами по зброї, ви переможете зло, яке прийшло на вашу землю зі зброєю в руках!"

Кіборг Mike Polyglot, "чия дупа потрапила на обкладинку книги Лойко" (як він сказав) поїхав з нами відвозити книги, подаренн...

Posted by Аеропорт Сергія Лойко on 5 вересня 2015 р.