ua en ru

У мережі розповіли, які зарплати у робітників у "ДНР"

У мережі розповіли, які зарплати у робітників у "ДНР" Фото: Бойовики "ДНР" (youtube.com/vice news)

Найменше отримують у Горлівці – 24,9%

У мережі повідомили, що найвищі зарплати на території окупованого Донбасу отримують найманці, які підписали "контракт" на службу в "збройних силах ДНР" – 15 тис. російських рублів (6,7 тис. грн). Про це пише журналіст Микита Синіцин у своїй колонці на "112 Україна".

За його словами, найбільше зарплати у бойовиків в окупованому Донецьку.

"Найменше отримують у Горлівці – 24,9%, понад 10 тис. рублів, Ясинуватій – 20,3% і Дебальцеве – 18,2%.У "столиці" - Донецьку, до речі, заробітну плату понад середній отримують 36,7% жителів. В середньому ж в самопроголошеній "ДНР" зарплату понад 10 тис. російських рублів мають 36,4% її "мешканців", - написав Синіцин.

Останнім часом ці гроші все частіше затримують, повідомляє журналіст.

"Втім, з весни 2017 року в рядах збройних сил ДНР" почалися нововведення: у ряді підрозділів стали вводити плату за харчування, чого раніше не було, в середньому близько 1 тис. російських рублів в тиждень (447 грн.), за свої гроші доводилося купувати одяг, в тому числі камуфляж та інше", - повідомляє Синіцин.

Таку ж зарплату – 15 тис. рублів – отримують і працівники окупаційного "МНС". Праця працівників Податкової служби" оцінюється в 12-15 тис. рублів (5,37-6,7 тис. грн)

Як раніше повідомлялося, в "ЛДНР" розгорнули кампанію з вербування місцевих "призовників" у ряди терористів.