За крок до "бронзи": українки увійшли до четвірки найсильніших на байдарках

За крок до "бронзи": українки увійшли до четвірки найсильніших на байдарках Фото: Байдарка-четвірка збірної України (facebook.com)

Команда "синьо-жовтих" виступила в фіналі змагань в четвірках, дівчатам не вистачило зовсім трохи, щоб стати володарками медалей

Команда спортсменок з України посіла четверте місце у змаганнях жіночих байдарок-четвірок на Олімпійських Іграх в Ріо-де-Жанейро. Про це повідомляє Національний олімпійський комітет.

У складі команди успішно виступили Марія Повх, Світлана Повх, Світлана Ахадова, Тодорова Анастасія та Інна Грищун. Результат байдарки-четвірки українок - 1:16.925. "Бронзу" наша команда поступилася спортсменкам з Білорусі, "срібло" завоювали представниці Німеччини, а чемпіонками стали угорки.

До речі, Україна опустилася на 26-те місце в медальному заліку.