ua en ru

"Символічно": Беленюк передумав їхати на чемпіонат в Росію (фото)

"Символічно": Беленюк передумав їхати на чемпіонат в Росію (фото) Фото: Жан Беленюк (Styler)

За словами спортсмена, йому "заборонили" туди їхати

Срібний призер Олімпійських ігор з греко-римської боротьби в 2016-му році Жан Беленюк не буде приймати участь у Чемпіонаті Європи, який цього року пройде в Російській Федерації. Про це спортсмен повідомив на своїй сторінці в Instagram.

"На чемпіонат, який пройде у російському Каспійську, мені заборонили їхати за тиждень до виїзду. ...Ми до останнього боролися за право їхати на ці змагання і доклали б всі свої сили, щоб підняти український прапор і на цьому всеевропейском форумі...", - сказав він.

"Символічно": Беленюк передумав їхати на чемпіонат в Росію (фото)

Фото: скріншот поста (instagram.com/zhanbeleniuk/)

Більш того, Беленюк висловив надію на те, що в майбутньому все зміниться".

"Було витрачено багато сил, часу, нервів і здоров'я для того, щоб підготуватися належним чином, але зараз розумію, що все було даремно... В майбутньому все зміниться, і політична кон'юнктура в тому числі, як це було неодноразово, але ніхто не поверне спортсменам їх молодість і можливість, будучи молодим і сильним, проявити себе", - підкреслив спортсмен.

"Символічно": Беленюк передумав їхати на чемпіонат в Росію (фото)

Фото: Жан Беленюк (instagram.com/zhanbeleniuk/)

У той же час користувачі мережі поспішили підбадьорити Беленюка.

"Ну так, указ підписати - це не витратити багато часу і сил на килимі. Все буде, чемп. Наступний чемпіонат твій", - сказав користувач Артем Романюк.

"Спорт повинен бути поза політикою! Така зараз коньюктура, не рахуються зі спортсменами...Жан, терпіння тобі і натхнення, не думаю, що це тебе демотивує, тільки вперед, тільки перемога", - подчернкул юзер Олександр Камзель.

"Символічно": Беленюк передумав їхати на чемпіонат в Росію (фото)

Фото: скріншот коментарів (instagram.com/zhanbeleniuk/)

До речі, відомий український борець греко-римського стилю, чемпіон світу та Європи, віце-чемпіон Олімпійських ігор 2016 року Жан Беленюк висловився про наслідки бойкоту змагань в Росії. На його думку, збірна України ризикує втратити можливість взяти участь у світовій першості, а після – в Олімпійських іграх.