ua en ru

Синоптик дала обнадійливий прогноз для України на неділю

Синоптик дала обнадійливий прогноз для України на неділю Фото: Осінь (pixabay.com/ulleo)

Діденко порадила скористатися шансом і насолодитися останніми теплими днями на вулиці

Відомий український синоптик Наталя Діденко повідомила українцям, якою буде погода у регіонах у неділю, 5 листопада. За словами експерта, останній день тижня буде теплим і сухим, на відміну від хмарної дощової суботи. Про це вона написала у Facebook.

"Сьогодні (у суботу - ред.) хмари підтримують статус хмарного листопада, якісь дощики бризкають, на заході та в Приазов'ї сонце пробивається, словом, у кого субота - вихідний, якраз чудово валятися на дивані. Якраз я і радила вибрати із двох вихідних для гуляння на вулиці краще неділю. Бо субота хоч і особливо серйозних дощів чи злив не принесла, але все ж де-не-де капало", - зазначила вона.

Метеоролог каже, що неділя в Україні буде без опадів, теплою. Температура коливатиметься в межах +8+13 градусів, а на півдні буде ще тепліше - до +15 градусів.

Діденко також розповіла, яка погода очікується у неділю в столиці.

"У Києві неділя - суха та тепла, можливий туман, близько +10 градусів", - пише експерт.

Синоптик дала обнадійливий прогноз для України на неділю

Скриншот поста акаунта facebook.com/tala.didenko

Нагадаємо, що стало відомо, коли українці зможуть побачити унікальний зорепад. Головні відмінності цього зорепаду в тому, що він найшвидший і найяскравіший. Українські астрономи-любителі зможуть споглядати один з найяскравіших зорепадів Леоніда з 14 по 21 листопада, а найвищого піку це метеорний дощ досягне 16-17 листопада. Найкраща активність очікується перед світанком 18 листопада.

Кожен листопад спостерігачі можуть побачити від 10 до 15 метеорів на годину. Іноді це видовище стає воістину величним: приблизно один раз за кожні 33 роки Леоніди постійно видавали справжніми метеорными лавинами, виробляючи метеори зі швидкістю приблизно в 1000 каменів – і навіть більше - у годину.