ru ua

В Сирію "підтримати наших" прилетіли Якубович і Глизін

В Сирію "підтримати наших" прилетіли Якубович і Глизін Фото: Леонід Якубович дає інтерв'ю LifeNews на авіабазі "Хмеймим"

На авіабазу в Сирії відправили російських артистів розважати десантників

З-за недавніх невдач і втрат Збройних сил Росії в Сирії, генеральне керівництво вирішило покращити морально-психологічний стан солдатів. Для цього в Сирію направили "артистичний десант", виступи якого обмежені за кордоном через санкцій.

На російську авіабазу "Хмеймим" приїхав співак Олексій Глизін. Компанію йому склали Ансамбль Повітряно-космічних сил Росії, а також ведучий "Поля чудес" Леонід Якубович. В інтерв'ю каналу LifeNews він зізнався, що не міг не приїхати до хлопців.

"Нормальні хлопці роблять свою роботу, і не приїхати до них неможливо. Це навіть не обов'язок. Це входить у звичку, сидить у душі. Їм треба допомагати тим, чим ми можемо допомогти. Кожен це робить по-своєму, нічого особливого в цьому немає", - сказав Якубович.

Олексій Глизін, у минулому служив у ВПС Росії солідарний з Якубовичем.

"Я і сам служив у ВВС. Два роки на Далекому Сході. Тому я знаю, що таке армія. Я знаю не з чуток, що таке літаки. Вважаю, що це дійсно складна і небезпечна служба. Але вона й почесна при всьому при цьому. Звичайно, тут льотчики першокласні", - сказав в інтерв'ю LifeNews Олексій Глизін.

Виступи співаків і музичних колективів йдуть прямо на блокпостах. Після концерту артисти збираються на плацу і спілкуються з військовослужбовцями.

Раніше Styler повідомляв, що рок-група "Агата Крісті" відіграла концерт перед російськими військовими на базі "Хмеймим" в Сирії. Соліст гурту Вадим Самойлов обіцяв повторити концерт 23 лютого.