ru ua

Собчак і Віторган: спливли нові докази розриву зіркової пари

Собчак і Віторган: спливли нові докази розриву зіркової пари Колаж РБК-Україна

Після прем'єри фільму "Гуморист" стали більше говорити про розрив Собчак з Віторганом

Відома журналістка та телеведуча Ксенія Собчак, яка днями познайомила сина зі своїм коханцем, підігріває чутки про розлучення зі своїм чоловіком Максимом Віторганом.

За даними "Фактів", зіркова пара знову змусила згадати про себе після відвідування фільму "Гуморист".

На прем'єру фільму вони прийшли не разом. При цьому протягом всього заходу Собчак і Віторган уникали один одного і навіть сиділи в кінозалі не поруч.

Першим прийшов на кінопрем'єру Максим з двома квитками на банкет. При цьому він посміхався журналістам і відповідав на їх питання, але про особисте життя не поширювався.

У свою чергу Ксенія Собчак з'явилася на заході зі своєю знімальною групою. Журналіст брала інтерв'ю у Олексія Аграновича і Михайла Ідова. Крім того, Ксенія також спілкувалася з друзями. При цьому до свого чоловіка вона навіть не підійшла.

Нагадаємо, що Ксенії Собчак приписують роман з режисером Костянтином Богомоловим, з яким вона нещодавно відвідала Париж.

Раніше повідомлялося про те, що Собчак і Віторган разом відвідали день народження своїх друзів.

Ми також писали про те, що Віторган затіяв бійку з Богомоловим. Чоловіки зустрілися в закладі "Гранд Кавоманія" і спочатку просто вели світську бесіду про мистецтво, але згодом між ними стався конфлікт і вони вийшли на вулицю з'ясовувати стосунки.