ua en ru

Серед білого дня: грабіжник виніс з музею картину у всіх на очах

Серед білого дня: грабіжник виніс з музею картину у всіх на очах Колаж РБК-Україна

Очевидці розповіли, як діяв злочинець

У Третьяковській галереї в Москві відбулося зухвале пограбування. Невідомий серед білого дня, на очах у робітниць та відвідувачів виніс картину Архипа Куїнджі "Ай-Петрі Крим", яка була написана в 1908 році.

Як повідомили очевидці, молодий чоловік виглядав як музейний працівник. Він впевнено підійшов до картини, вийняв її з рами, скрутив і спокійно вийшов.

Доглядачка залу, на очах у якої це відбувалося, не відразу зрозуміла, що сталося. Тільки через деякий час працівники галереї здогадалися викликати поліцію і повідомити про пограбування.

Через кілька годин вдалося з'ясувати марку автомобіля, на якій виїхав викрадач і оголосити план-перехоплення.

Рано-вранці 28 січня поліція змогла знайти грабіжника. Йому 31 рік і раніше він вже відбував покарання за злочин. Вкрадене полотно він заховав на будівництві в Одинцовському районі. Також з'ясувалося, що він діяв не один.

Користувачі соціальних мережах вже висловили свою думку з приводу зухвалої крадіжки картини Куїнджі. Вони пишуть, що це символічно і "Крим вкрали 2.0".

"Все заради сил, вкрадиу ближнього свого", "У Путіна Крим вкрали. Ржака!", "Все законно: серед відвідувачів виставки був проведений референдум, ввічливі люди контролювали процес, картина була по-дурості віддана колись Хрущовим. Її повернули в рідну гавань", "Вже жартували на тему: "Я сама дочку доглядача музею, не все так однозначно?"

Скріншоти

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що під Києвом пограбували народного депутата.

А також розповідали про те, що за пограбування ювелірного магазину у Кривому Розі затримали іноземців.