ua en ru

Стали відомо, у кого з нардепів найбільше шуб

Стали відомо, у кого з нардепів найбільше шуб Колаж РБК-Україна

В цілому вони задекларували 84 хутряних вироби

Народні депутати України задекларували шуби, вартість яких перевищує 150 тис. грн. Всього в документах зазначено 84 шуби. Про це повідомляє "Чесно".

Найбільше хутряних виробів задекларував заступник голови депутатської групи "Воля народу" Степан Івахів. У нього є вісім шуб.

"Ці шуби належать його (Івахіва - ред.) дружині. Шуби купувалися задовго до того, як він став депутатом. Наскільки я знаю, протягом останніх п'яти років ніяких хутряних виробів не купували. Чоловік не відповідає за пристрасть дружини і її гардероб", - коментує помічник Івахіва Денис П'ятигорець.

На другому місці опинилися Віталій Хамутинник з групи "Відродження" та представник фракції БПП Максим Єфімов.

Стали відомо, у кого з нардепів найбільше шуб

Інфографіка (chesno.org)

Івахів і Хомутиннік не вказали, з якого хутра виготовлені наявні у них шуби. А ось Єфімов уточнив, що у нього є чотири шуби марки Rindi, дві з яких зроблені з чорної норки, одна з білої і ще одна з соболя. Також нардеп має шуби з шиншили, рисі і соболя від інших брендів.

У Володимира Бандурова ("Воля народу") і Олексія Білого (Опоблок) є шуби Fendi, ще дві шуби Valentino у Бандурова, а у Олени Колганової ("Народний фронт") є дві шуби Nafa Mink.

Народні депутати Олександр Герега (позафракційний), Артур Палатний (БПП), Олександр Пресман ("Відродження") задекларували шуби з шиншили. Норкові шуби є в представників БПП Марії Матіос, Богдана Дубневича, Артура Палатного, Михайла Добкіна (Опоблок), Володимира Мисика ("Відродження") та у двох представників "Волі народу" Геннадія Бобова та Станіслава Березкіна.

Раніше стало відомо, що у деклараціях нардепів записано на дружин.

Хайп-таксі #17: скільки грошей вам потрібно для життя