ru ua

Стали відомі курйозні факти про Євробачення 2017

Стали відомі курйозні факти про Євробачення 2017 Фото: Червона доріжка (freepik.com/kstudio)

Музичний продюсер Джамали розкрив секрети церемонії відкриття Євробачення

Музичний продюсер переможниці Євробачення 2016 Джамали Ігор Тарнопольський розповів про організацію церемонії відкриття міжнародного пісенного конкурсу.

Так, він назвав шість фактів, про які навряд чи відомо громадськості. Всі курйози конкурсу він розкрив на своїй сторінці в Facebook.

"Євробачення в Україні можна вважати відкритим", - написав Ігор Тарнопольський.

"Джамалі заборонили вийти на червону доріжку. Дивно, чи не правда, що переможцю попереднього року, який привіз Євробачення в Україну, забороняють там з'являтися", - розповів продюсер співачки.

"Такий регламент нашого конкурсу", - пояснив режисер червоної доріжки в Україні. Ми дуже поважаємо правила, тому послухалися і не пішли", - додав Тарнопольський.

Однак це було не найдивніше. Джамалі разом з делегацією запропонували добиратися на церемонію на вертольоті.

"У ніч перед відкриттям пролунав дзвінок з одного агентства, яке, мабуть, освоює бюджет Євробачення, і нам запропонували полетіти на церемонію відкриття на вертольоті. На питання "Навіщо нам летіти на вертольоті?" була відповідь, що "так потрібно для іміджу України", - розповів продюсер Джамали.

У результаті з'ясувалося, що ніяких дозволів на польоти над Києвом не видавалося, і жодна з відповідальних служб не була повідомлена про подібне рішення.

"Тобто нам запропонували пролетіти над закритою для польотів столицею і несанкціоновано приземлитися на даху будівлі, де проходить режимний захід, на якому виступає дружина Президента України", - зазначив Тарнопольський, додавши, що на церемонію вони поїхали на машині.

На цьому і почалися їх пригоди.

"20 хвилин нас не пускали - кордони поліції, Нацгвардії, УДО охороняли вхід від Джамали, дивилися на нас, вибачалися, але пропустити не могли. Не було ні плану проїзду, ні регламенту, ні протоколу, простих інструкції... Нічого. Можете уявити собі, щоб було б з вертольотом", - обурився продюсер.

Проте, навіть коли виконавицю разом з колегами пустили всередину, далі дверей пройти було важко.

"Коли ми все-таки потрапили всередину КВЦ "Парковий", ні мій бейдж, ні бейдж Джамали на вхідних турнікетах не працювали", - розповів Тарнопольський.

"На церемонії відкриття не було ні прес-вола, ні зони для фотографів і журналістів, ні, власне, більшості делегацій. Було схоже, що у "Парковому" проходять дві паралельні вечірки. На одній люди випивають і базікають, між ними прогулюються аніматори з эстрандно-циркового училища, а на іншій в абсолютно порожньому темному залі оркестр народних інструментів НАОНІ грає на бандурах і цимбалах хіти Євробачення", - з обуренням зазначив він.

За його словами, церемонію вирішили почати з запізненням на півгодини. При цьому, повідомити про затримку людям в чергах за їжею і напоями ніхто не подумав.

"Не було ні плазм, ні спікерів, за якими можна було б дізнатися, що церемонія почалася. Оркестр прогнали зі сцени, музиканти вишикувалися з боків, між пюпітрами та стільцями протиснулись ведучі та тихенько оголосили, що "ми починаємо". Їх було погано чутно навіть в залі, де проходила протокольна частина, а на веранді КВЦ, де перебувала основна частина публіки, про те, що паралельно проходить урочисте відкриття, ніхто не здогадувався", - написав музичний продюсер Джамали.

Він зазначив, що дружина президента, мер Києва та переможець ESC 2017 "по черзі змінювали один одного на сцені", при цьому кожному довелося пробиратися між реквізитом оркестру, яким була заставлена сцена.

"Кожен сказав привітальну промову англійською, звернену до делегацій 43 країн. У залі в цей момент знаходилось осіб 30-40. В основному, співробітники мерії, держохорона, а також віце-прем'єр В'ячеслав Кириленко та керівник Першого Національного Павло Грицак", - зазначив Тарнопольський.

"До моменту, коли ми вже виходили з КВЦ "Парковий", велика частина делегацій ще не встигла зібратися на завершення офіційної церемонії. Ми зіткнулися зі знайомим фотографом в дверях. "Де ж ви всі були?" - запитали ми. "Чекали шаттл з червоної доріжки", - відповів він і пішов всередину слухати виступ Олега Скрипки та Руслани у супроводі оркестру народних інструментів", - написав продюсер переможниці Євробачення 2016.

Стали відомі курйозні факти про Євробачення 2017

Скріншот поста акаунта facebook.com/Игорь Тарнопольский

До речі, стало відомо, у скільки обійшлася рекордна червона доріжка Євробачення 2017.