ua en ru

Стало відомо, як відпочивають донецькі "мажори"

Стало відомо, як відпочивають донецькі "мажори" Фото: Нічне життя "ДНР"

Місцева "еліта" вважає за краще проводити застілля в компанії старіючих російських зірок

Заможні жителі окупованого Донецька веселяться в дорогих ресторанах, їдять контрабандні продукти і влаштовують закриті вечірки в клубах. Про нічне життя "ДНР" розповіли журналісти друкованого видання "Нового часу" за 12 січня.

У статті зазначено, що найгучніші збіговиська проводять в ресторані "Штальман". Саме тут люблять "тусуватися" персонажі зі значками депутатів самопроголошеної "ДНР" та інші видатні сепаратисти", в тому числі і Павло Губарєв, який володіє закладом вже півтора року.

"Обставин зміни власника ніхто не знає, але персонал на умовах анонімності не виключає: перспективний заклад просто віджали. З тих пір Губарєв досить часто використовує ресторан як офіс, проводячи зустрічі. Справи веде його дружина — Катерина, також відома сепаратистка, в минулому так званий "міністр закордонних справ ДНР", - наголошується в статті.

Оскільки велика частина населення окупованого міста переживає бідність, розваги доступні місцевої "еліти", що складається з представників самопроголошеної влади, військових і жінок, які бажають знайти багатого покровителя.

У Донецьку функціонує приблизно 300 кафе, ресторанів та нічних клубів.

"В період активних боїв більшість закладів закрилося, але в 2016-му вони почали відроджуватися десятками. Причому на будь-який смак — від елітних ресторанів з закордонними делікатесами і закритими вечірками до тематичних кафе в радянському стилі. Виключення склали мережеві заклади на кшталт "Мафії" або McDonald’s, які покинули остаточно окуповані території", - йдеться в матеріалі.

За словами власника одного з донецьких ресторанів, місто перетворюється на місце концентрації кафе, супермаркетів та перукарень.

"У людей є "старі" гроші — зароблені до війни, або "нові" — зароблені на війні. Але в виробництво вкладати занадто ризиковано, тому сфера обслуговування — найбільш логічний вибір", - говорить він.

До речі, нещодавно в "ДНР" відкрили ще одне "сталінське" кафе.