ua en ru

Стало відомо, скільки військової техніки передала бойовикам Росія

Стало відомо, скільки військової техніки передала бойовикам Росія Фото: Військова техніка РФ (mil.ru)

З'явилися дані про кількість танків, бронемашин і артилерії, які отримали терористи

Росія протягом липня 2017 року переправила на підконтрольні бойовикам території Донбасу чотири танки, сім бойових бронемашин, чотири артсистеми та сім реактивних систем залпового вогню. Про це повідомив представник України у підгрупі з питань безпеки тристоронньої контактної групи по Донбасу Євген Марчук на своїй сторінці в Facebook.

В якості підтвердження даних, він опублікував фрагмент офіційних матеріалів, які українська сторона в черговий раз оприлюднить під час засідань робочої групи в Мінську.

Згідно з документом, за липень на окуповані бойовиками території Луганської та Донецької областей надійшло 19 вагонів і 10 вантажівок з боєприпасами (близько 600 тонн), до восьми автомобілів, 103 цистерни і чотири бензовози з паливом (близько 6 130 тонн).

Також протягом липня було зафіксовано 44 випадки використання бойовиками безпілотників для розвідки українських територій і чотири випадки застосування російської розвідувальної авіації.

Стало відомо, скільки військової техніки передала бойовикам Росія

Скріншот поста акаунта facebook.com/marchuk.yevgen

"Цю інформацію чує не тільки російська сторона, а і координатор роботи нашої групи від ОБСЄ в перекладі англійською. Він же є і головою СММ ОБСЄ по Україні. Російська сторона завжди заперечує, заявляючи, що це не підтверджені дані, тобто, щоб ми показали, з чого і в який час доби велася зйомка. А далі справа техніки виявити і встановити, хто це міг робити або виявити точне місце знаходження прихованої камери. Кому треба, в тому числі й за межами України, бачать те, що треба", - написав Марчук.

Раніше повідомлялося, що Україна заявила в РБ ООН про безперервні постачання Росією зброї на Донбас.