До відома абітурієнтів: оприлюднені новації вступної кампанії 2017

До відома абітурієнтів: оприлюднені новації вступної кампанії 2017
Фото: Абітурієнти (vwsti-ukr.com)

У майбутньому році надходить обмежать сім'ю заявами на три спеціальності

Робоча група Міністерства освіти і науки України приймає зауваження до умов прийому до Внз у 2017 році. Про заплановані зміни повідомив на совещении в МОН директор департаменту вищої освіти Олег Шаров, інформує прес-служба міністерства.

За його словами, в 2017 році вступ до ВНЗ здійснюватиметься за результатами сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання знань (ЗНО) відразу за 2016 і 2017 роки.

Сертифікат з української мови і літератури залишається обов'язковим, з якого предмета будуть два інші сертифікату ЗНО – визначить ВНЗ. При цьому вибирати предмет для другого сертифіката доведеться із запропонованого переліку (математика, історія України або біологія), предмет для третього визначається вільно.

У порівнянні зі вступною кампанією 2016 року скоротилося можливу кількість заяв, які абітурієнт може подавати в різні навчальні заклади - майбутній студент буде обмежений сімома заявами на 3 спеціальності.

Реєстрація електронних кабінетів абітурієнтів і завантаження ними додатків документів про освіту триватиме з 29 червня до 18:00 25 липня, прийом заяв до Внз на підставі сертифікатів ЗНО - до 18:00 26 липня.

Вступні конкурси відбудуться з 17 до 26 липня, а іспити – з 21 до 26 липня. Зарахування на бюджетні місця відбудуться до 15 серпня 2017 року, а на контракт до 18 серпня. До 28 серпня зарахують пільгові категорії абітурієнтів.

У вівторок, 11 жовтня 2016 року, робоча група з доопрацювання умов прийому у Внз проведе чергове засідання.

А тим часом в Росії скасували квоти для абітурієнтів з анексованого Криму.

Новини партнерів
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся