Скандальному диакону РПЦ Кураєва заборонили в'їзд до Латвії: у соцмережах піднявся скандал

STYLERLIFE        27.11.2016 - 17:46
Фото: Андрій Кураєв обурений рішенням Поліції безпеки (7x7)
Фото: Андрій Кураєв обурений рішенням Поліції безпеки (7x7)

Прикордонна служба зупинила відомого протодиакона прямо в аеропорту Риги

Російського релігійного діяча Андрія Кураєва, який прилетів до латвійської столиці з метою взяти участь у філософській дискусії "Поговоримо про душу", зупинили правозахиснi органи. Як повідомляє "Апостроф", протидиакон РПЦ полягає в чорному списку згідно з рішенням Поліції безпеки.

"Сиджу в аеропорту Риги. Прикордонники кажуть, що латиська служба безпеки вже давно заборонила мені в'їзд і заборона був продовжений в 2015 році", — написав Кураєв своєму ЖЖ, додавши, що в останній раз був у Латвії 10 років тому.

Новина про те, що Кураєва не допустили до дискусії і зупинили прямо в аеропорту, викликала широкий резонанс у соцмережах. Реакція інтернет-аудиторії виявилася неоднозначною. Зокрема, багато хто не упустили можливості поіронізувати.

"Православнутых попиков без таможенного досмотра пускают только в АД", "А шо за подвид хомо сапиенс такой: протодиакон? Это какая-то протоплазма чтоле?", "И правильно что не пустили... Я бы тоже не пустил: а вдруг оно заразно?" — так звучать самі рейтингові коментарі на розповідь Андрія Кураєва.

Також зараз обговорюють новину про те, що біатлоністу Тимофія Лапшина заборонили приймати українське громадянство.

 

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top