ua en ru

Скандальному диакону РПЦ Кураєва заборонили в'їзд до Латвії: у соцмережах піднявся скандал

Скандальному диакону РПЦ Кураєва заборонили в'їзд до Латвії: у соцмережах піднявся скандал Фото: Андрій Кураєв обурений рішенням Поліції безпеки (7x7)

Прикордонна служба зупинила відомого протодиакона прямо в аеропорту Риги

Російського релігійного діяча Андрія Кураєва, який прилетів до латвійської столиці з метою взяти участь у філософській дискусії "Поговоримо про душу", зупинили правозахиснi органи. Як повідомляє "Апостроф", протидиакон РПЦ полягає в чорному списку згідно з рішенням Поліції безпеки.

"Сиджу в аеропорту Риги. Прикордонники кажуть, що латиська служба безпеки вже давно заборонила мені в'їзд і заборона був продовжений в 2015 році", — написав Кураєв своєму ЖЖ, додавши, що в останній раз був у Латвії 10 років тому.

Новина про те, що Кураєва не допустили до дискусії і зупинили прямо в аеропорту, викликала широкий резонанс у соцмережах. Реакція інтернет-аудиторії виявилася неоднозначною. Зокрема, багато хто не упустили можливості поіронізувати.

"Православнутых попиков без таможенного досмотра пускают только в АД", "А шо за подвид хомо сапиенс такой: протодиакон? Это какая-то протоплазма чтоле?", "И правильно что не пустили... Я бы тоже не пустил: а вдруг оно заразно?" — так звучать самі рейтингові коментарі на розповідь Андрія Кураєва.

Також зараз обговорюють новину про те, що біатлоністу Тимофія Лапшина заборонили приймати українське громадянство.